Sedat Peker “Ümitcan Uygun ‘un neden hâlâ tutuklanmadığını açıkladı yer yerinden oynadı!

Sedat Peker “Ümitcan Uygun ‘un neden hâlâ tutuklanmadığını açıkladı yer yerinden oynadı!

0

Sedat Peker “Ümitcan Uygun ‘un neden hâlâ tutuklanmadığını açıkladı yer yerinden oynadı!

Sedat Peker, hedefe Süleyman Soylu’ yu alarak, “kibirli bir şekilde tv programına katılmış kişi ben güçlü bir bakanım. Kendisini ve başka kişilerin bilgisi olduğu suçlar dizisini görünce ağzınız açık kalacak” dedi.Hüküm giymiş olan Sedat Peker, haftasonu ses kaydı olan bir WhatsApp yazılması paylaşımında bulunacağını bildirdi.

Sedat Peker “Türkiye ‘nin artık narko ülke olarak düşünülmesini sağlayacak ve Aleyna Çakır’ın vefat etmesinden dolayı şüpheli olan Ümitcan Uygun’un neden tutuklu kalmadığını ve yeni sevgilisinin de ölmesine yol açtığını hafta sonu yayınlayacağım gösteriden sonra öğreneceksiniz” diye konuştu. Sedat Peker, hedefe Süleyman Soylu’ yu alarak, “kibirli bir şekilde tv programına katılmış kişi ben güçlü bir bakanım. Kendisini ve başka kişilerin bilgisi olduğu suçlar dizisini görünce ağzınız açık kalacak” dedi.

Hüküm giymiş olan Sedat Peker, haftasonu ses kaydı olan bir WhatsApp yazılması paylaşımında bulunacağını bildirdi. Sedat Peker “Türkiye ‘nin artık narko ülke olarak düşünülmesini sağlayacak ve Aleyna Çakır’ın vefat etmesinden dolayı şüpheli olan Ümitcan Uygun’un neden tutuklu kalmadığını ve yeni sevgilisinin de ölmesine yol açtığını hafta sonu yayınlayacağım gösteriden sonra öğreneceksiniz” diye konuştu.

Sedat Peker ‘in sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar şu şekilde:

1- Değerli arkadaşlarım, hastalığım rabbimin yardımı ile ve sizin dualarınız sayesinde iyileşiyor.
Sosyal mecraya biraz göz gezdirmek istedim, gözüme çarpan tek şey ülkenin kötüye
girmesidir. Hafta sonu ses kaydı bulunan bir whatsapp yazılması paylaşacağım sizlerle.

2- … Kişi hakkında paylaşım yapacağım. Namuslu olan gazetecilerden bir isteğim var. Bana göre çok önemli olan bu belgenin boşa harcanması. Buna asla izin vermemeleri.

3- Size sistemin nasıl yok olduğunu

anlatacağım. Dosyada baş karakterlerin nasıl birlikte olduğunu görünce şoke olacaksınız. Görünce belki çok mutsuz olup ümitsizliğe kapılacaksınız ama asla umudunuzu kaybetmeyin.

4- Kibirli bir şekilde tv programına katılmış kişi ben güçlü bir bakanım. Kendisini ve başka kişilerin bilgisi olduğu suçlar dizisini görünce ağzınız açık kalacak”

5- … Çökme noktasında olduğunu hafta sonu size açıklayacağım. Bir dosya paylaşacağım ve herkes neyin ne olduğunu görecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku