Prof. Dr. Mehmet Ceyhan Tutuklanıyor! Türkiye Şokta

0

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan Tutuklanıyor ;Hacettepe Üniversitesi’inde görev yapan Prof. Dr. Mehmet Ceyhan’a hakkında kapsamlı bir hedef gösterme kampanyası devreye sokuldu. Ceyhan için önce suç duyurusu yapıldı, sonrasında tutuklanması için sosyal medyada paylaşımlar düzenlendi. Ceyhan, kampanyaya cevap olarak “hiç önemsemiyorum, yazdıklarına itiba etmiyorum” dedi.

Ceyhan hakkında ilk önce suç duyurusunda bulunuldu.  5GVirusNews Platformu Sözcüsü Muammer Karabulut, Antalya Terör ve Örgütlü Suçlar Savcılığı’na yaptığı suç duyurusunun ardından “Ruhsatı bulunmayan ve yasal bir zemini yer almadığından dolayı da Acil Kullanım Onayı (AKO) ile ne olduğu belirsiz  olan aşılar hakkında, bir bilim insanının vatandaşları tehdit ederek paniğe sokmasının karşılığı bilim yapmak değildir aksine resmen terör suçudur. “ifadelerine yer verildi.

Yapılmış olan  Suç duyurusuyla birlikte sosyal medyada platformlarında da Mehmet Ceyhan tutuklansın şeklinde konular açarak   paylaşımlar yapıldı.  Sosyal medya yazılarını “Mason yandaşı Rotary Kulübü’nden kazanmış olduğu ödülü gururla paylaşan Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, koronavirüs ile ilgili yaptığı çelişkili konuşmaları nedeniyle  kamuoyunun tepkisi üzerine çekmişti. Sosyal medyada şu sıralar , ‘Mehmet Ceyhan tutuklansın’ yazıları paylaşıldı” sözleriyle haberleştirdi

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan Tutuklanıyor!

Mehmet Ceyhan Tutuklanıyor

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan Tutuklanıyor! Prof. Dr. Ceyhan, adına yürütülmüş olan ‘tutuklansın’ kampanyasına cevap olarak “Beni şikayet edenler, sosyal medyada hakkımda yalan yanlış , iftira içerikli haberler yazanlar, şunu bilsinler ki ben hiç önemsemiyorum, yazdıklarını okumuyorum dikkate almıyorum. 30 senedir bunu hep aynı şeyi yapıyorlar. Ben 30 senedir aşının önemini, bilimsel yaklaşımın önemini açıklıyorum bilgiler veriyorum. Bundan zarar göreceğini düşünen bir topluluk varsa onların yazdıkları, düşündükleri çöp kadar mühim değil benim gözümde” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku