Rachel McAdams Yıllar Geçsede Güzelliğini Kaybetmiyor

42 yaşında olan ünlü oyuncu Rachel McAdams  ilk oyunculuk döneminde olduğu gibi yaş almasına rağmen güzelliğinden bir şey kaybetmeyen kişilerden bir tanesi.

0

Bazı ünlülere baktığımızda bunlar bir oyuncu olabilir yada bir şarkıcı yada bir film yıldızı hiç fark etmez ne kadar genç göründüğünü ve yıllar geçtikçe güzelliğinden bir şey kaybetmediğini görürüz. Bu tanımlara uyan bir oyuncudan sizlere bahsetmek istiyoruz.  42 yaşında olan ünlü oyuncu Rachel McAdams  ilk oyunculuk döneminde olduğu gibi yaş almasına rağmen güzelliğinden bir şey kaybetmeyen kişilerden bir tanesi.

Yabancı film projelerinde sıkça karşımıza çıkan ünlü oyuncu oyunculuk kariyerinde olan ilerlemesinin yanı sıra güzelliğinden hiçbir şey kaybetmemesi ile de gündemde. Birçoğumuz Rachel McAdams’ ı ‘’The Notebook’’ filminden hatırlıyoruzdur. ‘’Mean Girls’’ ile aynı zamanda yayınlanan favori filmde unutulmaz sahneler yaşanmıştı. Ayrıca filmden bahsetmişken filmde geçen bir sahnede izleyicilere bir jest yapılmıştı. Buda filme ait olan ‘ En İyi Öpüşme Sahnesi’ ödülü Rachel McAdams ve partneri Ryan Gosling’ e verildi.

Rachel McAdams Sherlock Holmes projesinde de var!

Güzel oyuncu ayrıca dizi projeleri olarak Doctor Strange ve Sherlock Holmes’ de de oyunculuğunu profesyonel bir şekilde sergiledi. Ödül ve adaylık listesi olarak ele aldığımızda ünlü oyuncunun 19 tane ödülü bulunmakta. Bunlardan bazıları En İyi Kadın Oyuncu Ödülü kategorisinde iken bazılarında En İyi aktris olduğu yönünde takdim edilenler.

Rachel McAdams
Rachel McAdams

Rachel McAdams ilk oyunculuk

Toplamda  dizi film içeriği olarak da ünlü oyuncunun 33 tane projede yer aldığını söyleyebiliriz. Bunlardan bir kaçına daha örnek verecek olursak To The Wonder, About Time, Red Eye, The Hot Chick The Vow, Soutpaw bunlardan bazıları. güzel oyuncunun geçtiğimiz günlerde bir bebeği olduğunu söylemeliyiz. 2016 yılından bu yana beraber olduğu sevgilisi Jamie Linden ile ilişkileri devam etmekte. Henüz 13 yaşında iken ünlü oyuncunun yaz kampı okulunda Shakespeare oyunlarında yer alıyordu. Oyunculuğa merakı küçük yaşlarından var olan oyuncu tiyatro eğitimi alarak dereceli bir şekilde Toronto York Üniversitesi’ nden mezun oldu. Ünlü oyuncu ilk oyunculuk kariyerine 1998 yapımlı olan bir Disney dizisi ile başlamıştır. The Famous Jett Jackson ile kariyer başlangıcını yapan ünlü oyuncunun bundan sonraki projeler için şöhret yolu açılmış oldu.

Bu yazımızı beğendiyseniz sizler için hazırlamış olduğumuz Demi Rose Giydiği Mayo İle Yürekleri Hoplattı adlı yazıya da göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku