Rus Medyası Son Dakika Olarak Duyurdu; Recep Tayyip Erdoğan 5 Ülkeye Kafa Tutuyor! Korkusuzca Savaşıyor!

Recep Tayyip Erdoğan 5 Ülkeye Kafa Tutuyor

0

Recep Tayyip Erdoğan 5 Ülkeye Kafa Tutuyor ; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afrika tipi bünyesinde 17 Ekim tarihinden bu zamana kadar kıta ülkelerinde bazı temaslarda bulunuyor

Toplamda 30 Ülkeye Ziyaret

Recep Tayyip Erdoğan 5 Ülkeye Kafa Tutuyor

Nijerya, Angola ve Togo ziyaretleri ile Afrika’da yaklaşık olarak 54 ülkeden 30’unu ziyaret etmiş olan Recep Tayyip Erdoğan’ın yapmış olduğu açıklamalar ve kurduğu temaslar başta Avrupa devletleri olmak üzere çok dikkat çekiyor ve sürekli takip ediliyor. Recep Tayyip Erdoğan 5 Ülkeye Kafa Tutuyor!

Recep Tayyip Erdoğan 5 Ülkeye Kafa Tutuyor

Fransa medyası ise Türkiye’nin son 20 senede Afrika’da büyük anlaşmalara imza attığını ve değerli güç pozisyonlarına adım adım yükseldiğinin açıklamalarını yaparken, Rus medyası ise çeşitli görüşlere ve yer vermiş olduğu haberlerinde Türkiye’nin diğer ülkelere meydan okuduğu açıklamalarını yaptı.

Recep Tayyip Erdoğan 5 Ülkeye Kafa Tutuyor

Rus medyası ise yayınlamış olduğu haberde, “Erdoğan, 5 nükleer güce saldırdı” başlıklı bir haber düzenledi ve haberin ayrıntıları ise şu şekilde verildi, “Türkiye Cumhurbaşkanı olan Recep Tayyip Erdoğan II. Dünya Savaşı’nın en önemli galip ülkelerine şu anda meydan okuyor. Bu konuda ise çok cesaretli. 5 nükleer güce saldırıda bulundu. Kendi projesi olduğu için ise hiç kimseden korkusu yok. Erdoğan’ın kendine ait bir fikri var bu fikri uygulamak için ise çok dikkatli bir şekilde adım adım ilerliyor ve istediğini yapıyor.” İfadelerine yer verildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku