Reza Zarrab İfşa Oldu! Abd’deki Zarrab’ın Yeni Adı, Yeni Mesleği Ve Yeni Sevgilisi

Reza Zarrab İfşa Oldu!

0

 

Reza Zarrab İfşa

Reza Zarrab İfşa Oldu! TÜRKİYE’den uzaklaşmasının arkasından ABD’de tutuklanmış bulunan ve bununla birlikte ‘itirafçı’ olmasından dolayı serbest bırakılan Reza Zarrab, fena yakalandı. İtirafçı olmasınnı arkasındana ABD ülkesi tarafından verilen yeni adı, yaptığı mesleği ve yeni sevgilisi tüm dünyaya ifşa oldu. Reza Zarrab’ın son resimleri, yeni adı ve yeni sevgilisi…

Ebru Gündeş ile yapmış olduğu evliliği ve aynı zamanda 17 Aralık operasyonları sonucunda tüm Türkiye’nin tanımış bulunduğu Reza Zarrab, ABD’de yakalanmış ve Türkiye aleyhine uzun süren mahkemelerle birlikte ‘itirafçı’ olarak cezaevinden çıkartılmıştı. Bu zamanda yeni sevgilileriyle gündeme gelmiş olan Reza Zarrab ile Ebru Gündeş, Hadise ile aşk yaşamakta olmasından ve iddiasının arkasından boşanmıştı. Reza Zarrab’ın itirafçı olmasının arkasından FBI ile verilen yeni kimliği, yaptığı yeni mesleği ve yeni sevgilisi tüm dünyaya ifşa oldu…

20 Dönüme At Çiftliği Kurdu

22 Mart 2016 tarihinde kara para aklama gerekçesiyle ABD’de yakalanan ardından yaptığı anlaşmayla ile birlikte serbest bırakılan Reza Zarrab sonunda ortaya çıktı. Yeni adıyla ABD’nin Florida şehrinde Next Level Performance Center adlı bir şirket açarak 20 dönüm arazi içerisinde at çiftliği kurdu.

Reza Zarrab yeni adı: Aaron Goldsmith

Reza Zarrab 19 Haziran 2021 Next Level Performance Center şirketini yeni ismi olan Aaron Goldsmith adıyla kurduğu ortaya çıkarıldı. Reza Zarrab ABD’de yeni adı da böylece ifşa oldu.

Üç kez adını değiştirdi

Reza Zarrab, Türk vatandaşı olmasıyla birlikte Rıza Zarraf ismini alan Zarrab,  ABD ülkesinde Aaron Goldsmith ismini aldı.

Aaron Goldsmith dergiye röportaj verdi

 

Reza Zarrab yeni adı Aaron Goldsmith ile, Amerika da önde gelmekte olan at terbiyeciliği dergilerinden PS Dressage özel  sayısında bizzat röportaj verdiği tespit edildi.

Reza Zarrab İfşa Oldu!

Florida eyaletinin güney kısmında inşa edilmekte olan ve bu senenin başlarında kurumuş bulunan at binicilik merkezinin reklamını yapmış olduğu PS Dressage dergisinin yapmış olduğu haberinde, eski bir eğitimci olarak bilinmekte olan Madeleine Bendfeldt tarafından yapılan açıklamalar dikkat çekmektedir. Bendfelt, “2 ay önce Almanya ülkesinde Sonata ile beraber çalışmak maksadıyla Aaron Goldsmith olarak bilinen kişinin yanına gittim. Carolina Roffman göstermiş olduğu çabalarından sebeple çok teşekkür ederim” dedi. Reza Zarrab İfşa Oldu!

Zarrab “20 senedir bu sektörün içerisindeyim”

 

Reza Zarrab İfşa Oldu! Goldsmith ismini kabul etmiş olan Zarrab, “20 senedir bu sektörün içerisindeyim ve sıçrama üzerine çalışmaktayım ve aynı zamanda şimdi at terbiyesi hususunda da eğilmeye başlamış bulunmaktayım. Allah’a şükür arkamda oldukça kaliteli iyi bir ekip bulunuyor” dedi.

Yeni Sevgilisi Şampiyon

Reza Zarrab diğer ismiyle Aaron Goldsmith, 20 dönüm içerisine kurulmuş çiftliğinde şampiyon binici sevgilisi Carolina Roffman ile birlikte görüntü vermekten de ayrıca çekinmiyor. Zarrab bu fotoğrafları ifşa olunca sosyal medyadan sildi. Reza Zarrab İfşa Oldu!

Reza Zarrab, Ebru Gündeş ile evliliğinde de ayrıca yoğun bir şekilde yarış atlarına olan alakasıyla biliniyordu. Yarış atları koşulara katılıyor ve bununla birlikte zaman zaman birincilikler de almaktaydı.

 

Reza Zarrab, Ebru Gündeş ve aynı zamanda kızı ile çiftliğe giderek at binerken birçok kez görüntülenmişti., Ebru Gündeş’e de aynı zamanda yarış atı hediye etmesiyle hatırlanıyor. Reza Zarrab İfşa Oldu!

Zarrab’ın atları, ABD’de itirafçı olmasıyla birlikte el konulan malları içerisinde ayrıca yer almıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku