Sabahın Sultanı Seda Sayan Programında Sırları İle Gülben Ergen Katılımı

0 36

Pazartesi günleri sabah vakitlerinde Seda Sayan canlı yayın programı olarak yayınladığı Sabahın Sultanı Seda Sayan’da yakın arkadaşı olan Gülben Ergen’ i davet ederek herkese büyük bir sürpriz yaptı. Gülben Ergen birçok hayranı ve seveni olması sebebiyle bu programı oldukça şenlendirdi.

Programa neşe katacağından dolayı 6 Eylül Pazartesi gününde Sabahın Sultanı Seda Sayan programının reyting rekorları kırdı. Yeni albümüyle oldukça dikkat çeken Gülben Ergen’ in nelerden bahsedeceği konusunda herkes meraklı ve heyecanlı idi.

seda sayan

Seni Kırmışlar Albümü Evlerinizde

Gülben Ergen’in yeni çıkarmış olduğu albüm ismiyle bile dikkat çekerken, sabah programında bu albümden birçok parça ile sevenlerinin gönlüne dokundu. Oldukça hisli ve güzel bir sese sahip olan Ergen sadece müzikleri ile değil hoş muhabbeti ile de Pazartesi gününü renklendirdi. Sevenlerinin merakla beklediği bu program 6 Eylül Pazartesi sabahı yayınlandı.

Esrarengiz Muhabbet

Birbiri ile iyi anlaşan ve bir araya geldiklerinde coşkulu muhabbetler oluşturan Seda Sayan ve Gülben Ergen ikilisi sadece müzik ile değil aynı zamanda herkesin dertlerine de değinecek ve gündelik meseleler hakkında da muhabbet etti. Hem insanların sorularına yanıt verip hem de gizemli hayatından bahseden Gülben Ergen Sabahın Sultanı Seda Sayan programı hakkında belki de günlerce konuşturacak.

gülben ergen

Gülben Ergen’in Beslenme Sırrı

Son zamanlarda çok konuşulan konulardan birisi de Gülben Ergen’in et yiyip yemediği. Hayvansal hiçbir ürün tüketmediği bilindiğinden vegan oluşu ile ilgili şüpheler de ağızdan ağıza dolaşıyor.  Beslenme ve yemek programı ile ilgili de bilgi vererek herkesin merakını dindiren Gülben Ergen’in Pazartesi günü bu programa katılarak hayranlarına güzel saatler yaşattı.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.