Sadakatsiz Dizisi Oyuncusunu Huzursuz Eden Paylaşım!

Sadakatsiz Dizisi Oyuncusunu Huzursuz Eden Paylaşım!
0

Sadakatsiz dizisi oyuncusu, başarılı aktör Caner Cindoruk son dönemde yer aldığı projelere anlam katan başarılı bir isimdir. Kadın dizisinde güçlü bir performans sergiledikten sonra geride kalan sezonda Sadakatsiz dizisine başladı.

Sadakatsiz Dizisi ve Etkileyici Performansı

Ünlü oyuncu yine çok etkileyici performansı ile hayranlarının gönlünde taht kurdu. Cansu Dere ile iyi bir dizi ikilisi olan Caner Cindoruk’un ilk sezon haziran başında tamamlandıktan sonra oyuncu kendini dinlenmeye çekti.

Caner Cindoruk
Caner Cindoruk

Caner Cindoruk Tatilini Çeşme’de Geçiriyor

İnternet haberlerindeki başlıklar oldukça önemlidir. Bu haber sitelerinden Onedio’nun Caner Cindoruk’un adının yer aldığı bir haber oldukça dikkat çekiciydi.

Deneyimli oyuncu ise bu habere sitem ederek Twitter hesabından cevap verdi. Haberin başlığı şu şekildeydi. ”Sektörü Ele Geçirmişler” çok zor şartlarda büyüyen Caner Cindoruk’un neredeyse bütün ailesi oyuncudur.

Caner Cindoruk ve Ailesi
Caner Cindoruk ve Ailesi

Caner Cindoruk’un Oyuncu Ailesi

Aslında bu başlık çok merak uyandırmak ve daha fazla kişinin tıklanmasını sağlamak maksadı ile Caner Cindoruk öne plana atılmış bir haber gibi görünüyor. Fakat ünlü oyuncu sektörü ele geçirmişler ifadesini çok abartılı bulmuş olacak ki şu cevabı verdi. Evet oyuncuyuz ailece ama sektörü ele geçirmiş değiliz. Caner Cindoruk’un babası Zafer Cindoruk’un  işçilik ve işportacılık mesleklerinde çalışmıştı. Fakat iki kez de Orhan Kemal Öykü ödülünü kazandığını bahsedilen haber’de başarılı oyuncunun eski röportajlarından mesajlar da yer aldı.

Sadakatsiz Dizisi
Sadakatsiz Dizisi

Oyuncunun ailesinin bütün zorluğa rağmen hep yanında olduklarını aktaran Caner Cindoruk okul senelerinde çalışarak ev yaşantısına katkıda bulunarak iş yaşamına atılmıştır. 17 yaşındayken profesyonel oyuncu olarak Adana şehir Tiyatrosu’nda yer alan amcası Erdal Cindoruk ile beraber çalışmıştır. Bu sayede de oyunculuk hayatı başlamıştır. Erdal Cindoruk ise tiyatroda 14 yaşında başlamış ve kariyerin ilk adımını bu şekilde atmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku