Sadece Emeklilere ve Asgari Ücretlilere 220 Bin TL Net Kredi! Bayram Müjdesi Diye Buna Denir!

0

Sadece Emeklilere ve Asgari Ücretlilere 220 Bin TL Net Kredi; Bu ay içerisinde bazı bankalar son dakika haberi olarak, bayram öncesi ve sonrasında emeklilere özel kampanya yaptıklarını duyurdu.

Sadece Emeklilere ve Asgari Ücretlilere 220 Bin TL Net Kredi

Bankalar 100 bin TL ve üzeri kredi alacak klan kişilere emekli kredisi imkanı veriyor. Bu kampanyanın özel banka ya da kamu bankası da olsa düşük faizlerle yapılacağı açıklandı. Banka sicilinin temiz olması şartıyla emekli olan kişiler emekli maaşı aldığı bankalar üzerinden başvuru yaparak kredi alabilecekler.

Emekliye Alternatif Bank 100 bin  TL kış kredisi kampanyası veriliyor

Kış kredisi kampanyasına Alternatif Bank üzerinden 100 bin TL’ye kadar katılabilirsiniz. Banka sizlere 1.55 faiz oranıyla birlikte kredi imkanı sunuyor. Aylık ödemeniz 3835 TL olarak 100 bin TL kredi aldığınız zaman belirlenir. Gelir durumunuzun bu krediyi ödeyebilmek için yüksek olması gerekir. Emekli olan kişilerden bankalar maaş taşımasını isteyecektir ve kredi onayını o şekilde verecektir.

Sadece Emeklilere ve Asgari Ücretlilere 220 Bin TL Net Kredi

100 bin TL ye kadar emekli maaşınızı bu bankaya taşıyarak kullanabilirsiniz. Ayrıca 36 ay vadeye kadar borç transferi kredisi kullanarak diğer bankalardaki borçlarınızı da katabilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden işlem yapmak için, Alternatif Bank üzerinden daha önce bit kredi kullanmış olmanız gerekiyor.

Garanti bankası 100 bin TL emekli bireysel ihtiyaç kredisi

100 bin TL’ye kadar krediyi Garanti Bankası üzerinden de emekli olan kişilerin kullanabileceği söylenebilir. 36 ay vadeye kadar Garanti Bankası üzerinden 100 bin TL emekli kredisi alan kişiler bu kredilerini istedikleri zaman kullanabilirler. Bunun için Garanti Bankasının size en yakın olan şubesine gitmeniz gerekiyor. 36 ay vadeli kredi emeklilere özel olarak yapılan bu kredi kampanyasında 1.49 faiz oranıyla verilir. Aylık ödemeniz 36 ay vade de 3790 TL olarak 100 bin TL kredi kullanmanız durumunda olacaktır. Banka maaş taşıma işlemlerinizi kredi başvurusu onay aldıktan sonra yapmanızı isteyecektir. Bankadaki diğer borçlarınızı da maaş taşıması yaptıktan sonra kapatabilirsiniz. Sadece Emeklilere ve Asgari Ücretlilere 220 Bin TL Net Kredi ile büyük bir kesim nefes alacak.

Akbank emekliye 100 bin TL ihtiyaç kredisi veriyor

Sadece Emeklilere ve Asgari Ücretlilere 220 Bin TL Net Kredi; Kredi başvurusunu Akbank üzerinden emekli olan kişilerde hızlı bir şekilde yapabiliyor. 36 ay vadeye kadar size kredi imkanını 100.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınız zaman sağlamaktadır.

Krediniz uygun faiz olanları ile birlikte 3 ay ertelemeli olarak yapacağınız kredi başvurusunda sizlere sunulacaktır.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku