Sadece Kimlikle Kredi Verilecek! 20 bin lira ila 75 bin TL Arasında

Sadece Kimlikle Kredi Verilecek!

0 388

Sadece Kimlikle Kredi ; Tc Kimlik numarası ile hemen kredi çekebiliyorsunuz! Bankaların kredi limitleri fazla sayıda faktöre bağlı olarak değişiklik gösterirken bu hususta en önemli nokta bankaların duyurduğu şartlar oluyor.

Sadece Kimlikle Kredi

Tc Kimlik numarası ile direk kredi çekebiliyorsunuz! Bankaların kredi limitleri fazla sayıda faktöre bağlı olarak değişiklik gösterirken bu durumda en önemli nokta bankaların duyurduğu koşullar oluyor.  Çok  limitli olarak kredi vereceğini duyuran bankaların bu kredi fırsatlarını sizler için düzenledik. Ekonomik olarak zor günler zaman zaman bütün insanların başına geliyor. Hastalık, eğitim ve acil ulaşım gibi nedenlerden dolayı nakit ihtiyacı doğuyor. Salgın nedeni döneminde bankalardan kolay kredi fırsatlarının tüm ayrıntıları haberimizde sizlerle…

Bankalar adına daha önce planlanmayan ihtiyaçlara yönelik farklı alanlarda kullanılabilen krediler veriliyor. Bankaların kredi limitleri çok fazla sayıda etkene bağlı olarak değişiklik gösterirken burada en önemli konu  bankaların açıkladığı şartlar . Bankalar adına her müşteriye aynı faiz oranlarında sunulmasa bile duyurulan bir faiz oranı bellidir. Bu faiz oranlarına ilişkin bilgiler zaman zaman lazım olabilmekte, kredi çekmek isteyen insanlara yol göstermektedir.

Sadece Kimlikle Kredi

Sadece Kimlikle Kredi ; Çok fazla ücretler ile ihtiyaç kredisi kullanmayı isteyen müşteriler için bir seçenekte Garanti BBVA ya ulaşıyor BDDK’nın son vade düzenlemesinden evvel 36 ay vade fırsatı ile ihtiyaç kredisi sunan Garanti BBVA, müşterilerinin 100.000 liraya kadar bulunan ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Kimliğiniz ile ve gelir belgesi ile Garanti BBVA ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz.

QNB Finansbank kullananlara 70.000 liraya kadar ihtiyaç kredisi sunmaktadır. 3 ay ödeme erteleme fırsatı sunan banka kullanıcılarına toplam da 3 yıllık bir ödeme planı çıkıyor. QNB Finansbank aracılığıyla ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar kredi başvurularını banka şubeleri aracılığıyla gerçekleşebilir.

Ülkemizin en ünlü bankalarından olan İş Bankası, müşterilerine iki farklı ihtiyaç kredisi sunuyor. 50.000 liraya varan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen insanlar için anında kredi fırsatı sunan banka, bu kredi için esnek ödeme seçeneklerini de kullanıcılarına sunuyor. En çok 36 ay vade fırsatının bulunduğu bu kredi kampanyasında 3 ay erteleme fırsatı da oluyor

Piyasada adı sürekli geçen cep kredi, kolay kredi, 5 dakikada kredi, anında kredi adı altında kampanya yapan banka ile özdeşleşen krediler ön onaylı kredi başvuruları olarak tabir edilmektedir. Ön onay alan kredilere SMS, telefon bankacılığı, internet, ATM ve interaktif sesli cevap sistemi üzerinden başvuru oluşabilecek.

Bankalar Kredilerini Sunmaya Devam Ediyor!

Bankalar Sadece Kimlikle Kredi vermeye büyük bir hızla devam ediyor, Yapılan çalışmalar neticesinde gerekli olan en az düzeydeki bilgi ile birlikte bankalardan artık kredi kullanımı mümkün olabilecek. Böylece vatandaşlar prosedür ile daha fazla uğraşmadan kolay ve hızlı bir şekilde kredilerini kullanacaklar. Uzun zamandan bu yana vatandaşlar tarafından kredi kullanımı sırasında birçok gereksiz evrakın talep edildiği ve bu sebeple kredi kullanımlarında ciddi bir zaman sorunu olduğu belirtiliyordu. Böylece bu sorun ortadan kakmış olacak.

Finansbanktan 70 Bin TL

Hızlı bir şekilde kredi sunan bankalar arasında ilk sırada Finansbank geliyor. Banka rekor bir kredi miktarıyla birlikte yalnızca evrak olarak kimlik belgesi talep ediyor. Bunun dışında her hangi bir belge vatandaşlardan talep edilmiyor. Sadece Kimlikle Kredi ; Kredi kulanım sürecinde vatandaşlardan sadece kimlik belgesinin istenmesinin sebebi kredi notu ile ilgili araştırma yapılması içindir. Daha önceden sorunlu bulunan vatandaşlardan farklı bir takım belgelerin de istenmesi mümkün olabilir.

Kredi geçmişinde her hangi bir sorun bulunmayan vatandaşlar Sadece Kimlikle Kredi ile birlikte kredilerini dakikalar içerisinde kullanabiliyorlar. Böylece gereksiz olarak belirtilen prosedür işlemlerinin tamamı iptal olmuş oluyor. Ayrıca internet üzerinden de başvurunun yapılması mümkün. TC kimlik no doğru bir şekilde yazılmasıyla birlikte istenilen bilgilerin işlenmesiyle kendinize ait telefon numarasına SMS olarak kredi başvurusu sonucu iletilmektedir. Kredi başvuru uygun bulunan vatandaşların hesaplarına tutar direk olarak aktarılabileceği gibi bunun dışında ayrıca bankaya davet edilmesi de mümkün olmaktadır.

Sadece Kimlikle Kredi ; Gösterilen yol ile birlikte kredinin hesaba aktarımı tamamlanacaktır. Birçok banka bundan sonraki aşamada vatandaşlardan sadece kimlik bilgisi talep edecek bunun dışında bir bilgi istenmeyecektir. Şuan için Finansbank üzerinden alabileceğiniz bu kredi ilerleyen zamanlarda diğer bankaların da devreye girmesiyle birlikte verilmeye başlanacaktır. Son derece hızlı bir işlemdir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.