Şahsiyet Dizisinin Meksika Versiyonu Çekimleri Başladı

Şahsiyet Dizisinin Meksika Versiyonu

0

Şahsiyet Dizisinin Meksika Versiyonu; Emmy ödülüne layık görülen Türk dizisi Şahsiyet’in Meksika uyarlaması ve versiyonu çekimleri tamamlandı. Şahsiyet dizisi, usta oyuncu Haluk Bilginer’in rol aldığı Agâh Beyoğlu performansıyla Uluslararası Emmy Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü elde etmiştir.

Şahsiyet Dizisinin Meksika Versiyonu

Dizinin Meksika uyarlaması çekildi.  Meksika’daki ismi ise El Asesino Del Olvido (Before I Forget/Ben Unutmadan Önce) olarak belirlendi.

Dizinin Afişleri Tamamlandı

 

Yaklaşık olarak on bölüm olarak tasarlanan Şahsiyet’in Meksika uyarlamasının ilk posterleri ve afişleri de paylaşıma açıldı. Meksika’nın farklı bölgelerinde çekilen dizide ülkenin en ünlü oyuncuları arasında yer alan Damian Alcazar ve Paulina Gaitan başrol paylaşacak. Meksikalı ünlü yönetmen Ernesto Contreras tarafından projelendirilmiştir. Şahsiyet Dizisinin Meksika Versiyonu büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Şahsiyet Dizisinin Meksika Versiyonu

Alzheimer tanısı konulan Pascual’ın geçmişte yaşanan gizli bir suçun üzerine düşmesi ve bu sırada sır dolu ölümlerin faillerini araştıran Jimena ile yollarının birleşmesini ele alacak. Dizi heyecan ve macera dolu sahneleriyle tam anlamıyla nefesleri kesecek. Ödüllü oyuncu Türkiye yapımı dizilerde gösterdiği performansı ile büyük bir hayran kitlesine sahip.

Dizide Ünlü Oyuncu Kadrosu Dikkat Çekiyor

Damian Alcazar, Meksika’nın dünya televizyonlarında çok sayıda başarılı yapımlarda rol almış ve en çok sevilen ödüllü oyuncusudur.

Ünlü oyuncu, Türkiye genelinde ise A Wonderful World, The Perfect Dictatorship, The Chronicles of Narnia: Prince Caspia ve Narcos gibi çok sevilen projelerdeki başarılı performansı ile biliniyor. Paulina Gaitan ise Narcos dizisinde Tata Escobar karakterinde yer almıştı.

Meksika Versiyonu Çekildi

Dizinin Meksika versiyonunda Şahsiyet’in yönetmeni Onur Saylak ve senaristi Hakan Günday da destek veriyor.

Dizinin yayın tarihi ise netlik kazanmadı. 2018 yılı içerisinde Puhu Tv’de ekrana gelen Şahsiyet, başarılı oyuncu kadrosu ve özgün senaryosuyla dikkat çekmeyi başarmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku