Samsung’un Orta Sınıf Telefonlarının Ihtiyacı Olan Kamera Üretimi Olabilir!

Samsung, 2022'de orta seviye Galaxy A serisi akıllı telefonlarına OIS getirmeye hazırlanıyor. Teknoloji, çok daha iyi bir fotoğrafçılık performansıyla sonuçlanabilir.

samsung
0

Samsung’un orta sınıf akıllı telefonları 2022’de kamera performansında hoş bir artış elde edebilir. Kore’den gelen bir rapora göre şirket, görünüşe göre önümüzdeki yıl tüm Galaxy A serisine optik görüntü sabitleme (OIS) sunacak.

The Elec’e göre (h/t Sleepy Kuma), Galaxy A42, Galaxy A32 ve Galaxy A22 5G’nin 2022 takipleri, 48MP ve 64MP sensörlerin yanı sıra yükseltme için sırada.  Bu, kameralarını daha kaliteli Galaxy A52, en üst seviye Galaxy A72 ve OnePlus Nord 2 gibi diğer firmaların rakipleri ile uyumlu hale getirecek.

OIS, daha pahalı akıllı telefonlarda düzenli olarak gördüğümüz bir özelliktir ve görüntü çekerken sensöre darbelere ve sallanmaya karşı bir miktar fiziksel koruma sağlar.  Küçük hareketlerin ve uzun pozlamaların çamurlu, çizgili çekimlere neden olabileceği düşük ışıklı fotoğrafçılık için de önemlidir.  OIS ile Galaxy A serisi, çok daha gelişmiş bir görüntüleme soyağacına sahip olmalıdır.

Bütçe telefonları için OIS’in dezavantajları olabilir.  Muhtemelen telefonların fiyatlarına biraz et ekleyecektir.  Muhtemelen, bu, serinin görüntüleme kalitesinin gözle görülür şekilde iyileştirildiği için potansiyel alıcıları veya yükselticileri ertelememelidir.

samsung
samsung

 Peki Samsung, OIS özellikli ilk 2022 Galaxy A Modelini Ne Zaman Piyasaya Sürebilir? 

Şirket genellikle amiral gemisi lansmanları arasında Galaxy A cihazlarını piyasaya sürüyor, ancak bir emsalimiz var.  Şirket, Galaxy A32’yi Şubat 2021’de ve selefi bir yıl önce piyasaya sürdü, bu nedenle OIS’li halefini birkaç ay içinde görmemiz mümkün.  Ancak A22, birkaç ay sonra ilk çıkışını yaptı.  Galaxy A42, 2020’nin sonlarına doğru piyasaya çıktığından, halefi muhtemelen piyasaya ilk giren olma konusunda en yüksek şansa sahip.

Bütçe telefonları için OIS’in dezavantajları olabilir.  Muhtemelen telefonların fiyatlarına biraz et ekleyecektir.  Muhtemelen, bu, serinin görüntüleme kalitesinin gözle görülür şekilde iyileştirildiği için potansiyel alıcıları veya yükselticileri ertelememelidir.

Peki Samsung, OIS’li ilk 2022 Galaxy A modelini ne zaman piyasaya sürebilir?  Şirket genellikle amiral gemisi lansmanları arasında Galaxy A cihazlarını piyasaya sürüyor, ancak bir emsalimiz var.  Şirket, Galaxy A32’yi Şubat 2021’de ve selefi bir yıl önce piyasaya sürdü, bu nedenle OIS’li halefini birkaç ay içinde görmemiz mümkün.  Ancak A22, birkaç ay sonra ilk çıkışını yaptı.  Galaxy A42, 2020’nin sonlarına doğru piyasaya çıktığından, halefi muhtemelen piyasaya ilk çıkan olma şansı en yüksek olanıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku