Şarkıcı Çelik Son Haliyle Hayranlarını Şaşırttı!

Şarkıcı Çelik Son Haliyle Hayranlarını Şaşırttı!

0

Şarkıcı Çelik Son Haliyle Hayranlarını Şaşırttı!

Şarkıcı Çelik’in Oya Aydoğan’ın cenazesindeki son hali görenleri hayrete düşürdü…

Uzamış saç ve sakalları ile yeni imajı çok konuşulmaya başladı. Uzun zamandır ekranlarda görünmeyen ve yapmış olduğu solo parçalarla İzel ve Ercan’la birlikte yapmış olduğu işlerle 90’lar yılının en sevilen ve en popüler sanatçılarından olan Çelik’ i görenler hayrete düştü. Hatta birçok kişi tanıyamadı. İstanbul’da dünyaya gelen işçi bir ailede büyüyen ve mesleği terzilikken işlerinin kötü gitmesi sonrasında şarkıcılık hayatına başlıyor. Anadolu Üniversitesi Maliye Bölümü bitiriyor.

Ayrıca ailesinden gizli konservatuvar sınavlarına girerek sınavı kazanıyor. 1985 yılında Türk musikisi Devlet Konservatuarı temel birimleri bölümüne kayıt yaptırarak eğitimini devam ettiriyor. Daha sonrasında ise müzik yaşamında 1990’lı yıllarda hızla yükseliyor. 1988 yılında İzel Çelik ve Ercan saç ile birlikte grup kuruyorlar. 1991 yılında özledim isimli albümü çıkartıyorlar. 1992 yılında Hürriyet gazetesi Altın Kelebek ödülünü kazanıyor.

İrem Derici’nin düğün şarkısı yaptığı iddia ediliyor!

Ünlü şarkıcı ünlü şarkıcı İrem Derici için düğün şarkıcısı diye eleştir yer almakta. İrem Derici’nin daha önce söylemiş olduğu “Kalbimin Tek Sahibine” adlı parçasıyla düğün şarkıları yapmak ve eleştiri aldı. Bir derginin Mayıs ayındaki sayısına konuşma yapan İrem Derici bu eleştiriler karşısında yorumda bulundu.

“Amannn onlar kulak mememi yesinler, ben bu şarkıyla vuracağımı vurdum. Şarkı çok tuttu beğenmeyen beğenmez” diye yorumda bulundu. Sonrasında ise onların ağzını ıslak odunla bulmak gerekir. Bana başarı getiren her şey bana yakışıyor diye açıklama yaptı.

İrem Derici kimdir?

1987 İstanbul doğumlu olan ünlü şarkıcı İrem Derici 2010 yılının başından itibaren “ Zorun ne sevgilim, Kalbimin tek sahibine ve Dantel gibi hit parçalarla ünlendi. Mimar Sinan Devlet Konservatuarı piyano bölümü mezunudur. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunudur. Pazarlama ve Finans bölümü yüksek lisans bölümü mezunudur. O Ses Türkiye yarışmasına katıldı ve yarı finale kadar yükseldi. Yaklaşık 13 yıl reklam yazarlığı yaptı. Monoppo grubu ile bir çok yerde sahne aldı.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku