Savaşçı Dizisi Yeni Kağan Bozok’ undan Çarpıca Paylaşım

0

Savaşçı dizisi ekranların en sevilen dizi 100. Bölümü yayınlanmadan ekranlara ara vermişti. 5 aya yakın sevilen dizi ekranlarda yok.

Yeni sezona ait fragmanlar gelmeye başlasa bile. Ne zaman yayınlanacağını dair diziden bir bilgi yok. Dizinin yeni Kağan Bozok’ u ise.

Savaşçı Dizisi

savaşçı dizisi

Yeni sezonu yayınlanmadan birçok kişi diziden ayrılmıştı. Ayrılan isimlerden biri de Berk Oktay oldu. Diziden neden ayrıldığı hakkında bir açıklamada bulunmasa bile veda mesajını yayınlayıp diziden ayrıldığını söylemişti. Berk Oktay’ dan sonra Gaye Turgut Evin, Elit Andaç Çam, ve Feyza Sevil Güngör, gibi birçok isim ayrılmıştı.

Dizinin yeni Kağan Bozok’ u Tamer Karadağlı olarak biliniyor. İnstagram’ ı yaptığı açıklamayla salladı. Sevilen ismin diziye katılması milyonlara şok etkisi yarattı. Göktürk Albay karakterine hayat verecek olan Tamer Karadağlı beğeniler toplayıp ve dizinin tanıtımlarında da yerini almıştı.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku