Seda Sayan Kendisinden 15 Yaş Küçük Birisiyle Aşk Yaşıyor!

Seda Sayan Aşk

0 92

seda sayan

Seda Sayan’ın aşk yaşadığı kişi kendinden 15 yaş küçük. Seda Sayan bu zamana kadar 6 kez evlenip boşandığı biliniyor. Ayrıca ünlü şarkıcıdan şimdi ise 7. evlilik haberi bekleniyor. 58 yaşında olan Seda Sayan oğlu yaşında birisi ile aşk yaşadığı bilinmektedir. Seda Sayan’ın magazin gündeminden hiç düşmediği bilinirken ünlü şarkıcının ne yapsa olay olduğu da bilinmektedir.

Ünlü şarkısı Seda Sayan’ın son olarak Gelinim Mutfakta programının sunuculuğunu yaptığını şimdi ise Star TV ekranlarında gündüz kuşağında Sabahın Sultanı Seda Sayan programı ile izleyici ile buluştuğu bilinmektedir. Kariyer hayatındaki çalkalantılarla dikkat çeken Seda Sayan’ın özel hayatı da gündemde geniş bir yer kaplıyor. Ünlü şarkıcının bir tane çocuğu bulunmaktadır ve bugüne kadar 6 kez evlendiği de biliniyor. Şimdi ise kendinden 15 yaş küçük sevgilisi ile birlikte 7. evlilik hazırlığına başladı.

Seda Sayan

İÇERİK

Kariyer hayatı olarak oldukça başarılı yıllar geçiren Seda Sayan aşk hayatında aynı başarıyı yakalayamadı. Özellikle geçmiş yıllarda birçok ünlü isimle aşk yaşadığı da bilinmektedir. Seda Sayan 6 kez evlendi ve boşandı. 58 yaşında olan ünlü şarkıcı şimdi ise kendinden 15 yaş küçük organizatör ile aşk yaşadığı biliniyor. Seda Sayan’ın sevgilisi Ata Çağlayan kimdir? Seda Sayan’ın son zamanlarda yaptırdığı yoğun estetiklerle dikkat çektiği bilinirken Seda Sayan yeni sevgilisi ile de gündeme bomba gibi düştü. Son zamanlarda yaptırdığı estetikler ile sürekli gündeme gelen Seda Sayan’ın çıtır sevgilisine oğlunun karşı çıktığı ve izin vermediği bilinmektedir. Ama aşk hayatının devam etmesi ile anlaşılan şu ki oğlu bu ilişkiye karışmadı ve Seda Sayan aşkını devam ettiriyor.

 Seda Sayan’ın sevgilisi Ata Çağlayan kimdir?

Ata Çağlayan 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunudur. Fakat Reklamcılık ve organizatörlük işleri ile uğraşmaktadır. Çocukluk yıllarını İstanbul’da geçirmiş ilk olarak model olarak başlamıştır. Sonrasında ise iş dünyasında önemli adımlar atmıştır. Ayrıca sesinin güzel olması ile birlikte çevresinden gelen desteklerle birlikte şarkı söylemeye de başlamıştır. Mankenlikle birlikte ilk kliplerini de çıkaran sanatçı Kalbimin Sahibi klibi ile adını duyurmuştur. Ayrıca Ata Çağlayan’ın sanat camiasında önemli eserleri de bulunmaktadır. Daha önce Banu Noyan ile evlenmiş ancak evlilikleri 7 ay sürmüştür.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.