Sedat Peker Aşı İle İlgili Açıklama Yaptı! Hangi Aşıyı Oldu!

Sedat Peker Aşı İle İlgili Şok Açıklama Yaptı!

0 65

sedat peker aşı

Sedat Peker aşı noktasında ki tavrı belli oldu. Aşı ile ilgili neredeyse her gün açıklama geliyor. Her an farklı bir takım açıklamalar yapılıyor. Konu ile ilgili neredeyse herkes olumlu açıklama yaptı. Fakat bir takım aykırı sesler de var. Genel olarak her konudaki aykırı ses şuan Sedat Peker.  Yaşamış olduğu sorunlardan sonra her şeye muhalif durumda. Bu halde aşı ile ilgili açıklamaları merak ediliyor. Kendisinin aşı olup olmadığı soruluyor. Bu konuya şimdiye kadar değinmedi. Fakat yakınında bulunan kişiler aracılığıyla bu durum netleşti.

 

Sedat Peker Aşı

En fazla sorula sorular arasında Sedat Peker aşı oldu mu? Sorusu bulunuyor. Kendisine yakın kişiler tarafından edinilen bilgi bulunuyor. Peker aşı oldu. Kendisinin olduğu aşının Biontech aşısı olduğu belirtiliyor. Kendisinin daha önce Çin aşısına güvenmediği de belirtilmişti. Aşı ile ilgili çeşitli kanallardan şimdiye kadar bir açıklaması bulunmuyor. Çin aşısının neden ülkemizde kullanımının durdurulduğu ile ilgili kendisinin bir açıklama yapması bekleniyordu. Fakat şimdiye kadar bu şekilde bir açıklama yapılmadı.

Çin Aşısı Neden Kaldırıldı

Yakın zaman içerisinde ülkemizde ve dünyada kullanılan Çin aşısı kullanımı durduruldu. Bunun sebebinin tam olarak ne olduğu bilinmiyor. Sebebini açıklayacak olarak gösterilen kişi ise Sedat Peker. Soğuk zincirin bozulduğu veya farklı bir yan etkisinin tespit edildiği gibi söylentiler bulunuyor. Bu söylentilerden hangisinin doğru olduğu ile ilgili ise bir açıklama yok.

Gerek yetkili birimler gerek ise farklı birimler açıklama yapmış değil. Sedat Peker aşı ile ilgili yakın zamanda bir açımlama yapacak mı merak ediliyor. Gerek kendisine inanalar gerek ise kendisine düşmanlık besleyenler bu konuda ne söyleyeceğini merak ediyor. Kısa bir süreden bu yana paylaşımları bulunmuyor. Belli bir süre sonra geri dönüp dönmeyeceği de belli değil.

Aşının ilk olarak ülkemize geldiği ve birçok kişiye uygulandığı biliniyor. Yapılan değerlendirmelere göre Çin aşısı olanların birçoğu hastalıktan olumsuz etkilendi. Tam olarak koruyuculuğu bulunmuyor. Çeşitli ülkeler tarafından kullanımının yasaklandığı biliniyor. Veya yeni anlaşma yapılmadığı biliniyor. Bu doğrultuda dünyanın her ülkesinde şuan Alman aşısına güven tam. İlerleyen süreçte daha farklı bilgiler ortaya çıkacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.