Sedat Peker Dolar 18 TL Olmasına İlişkin Açıklama Yaptı

0

Sedat Peker Dolar 18 TL

Sedat Peker Dolar 18 TL olmasıyla ilgili olarak bir takım çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yapmış olduğu açıklamalar birçok kişinin dikkatini çekti.

Organize suç örgütü kurmak ve bu örgütün lideri olmak suçlamasıyla hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker, doların 18 TL seviyelerini geçmesinin ardından resmi sosyal medya hesabı üzerinden çeşitli iddialarda bulundu.

Sedat Peker Dolar 18 TL

Euro’nun 7 TL olduğu zamanlarda Halkbank tarafından 4 TL üzerinden satış yapılan ve takipsizlik kararı başlatılan olayı bir kez daha hatırlatan Organize suç örgütü kurmak ve bu örgütün lideri olmak suçlamasıyla hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker, doların 18 TL seviyelerini geçmesinin nedeninin takipsizlik kararı olduğunu söyledi. Sedat Peker Dolar 18 TL olmasıyla bilgili olarak açıklama yaptı.

Anadolu Adliyesinde kendisinin yargılanacağı iddianameyi hazırlayacak olan savcının, Euro’nun 7 TL olduğu zamanlarda Halkbank tarafından 4 TL üzerinden satış yapılan ve devletin zarara uğratıldığı olayda takipsizlik kararı veren kişiyle aynı kişi olduğuna değindi.

Söz konusu savcıya vermiş olduğu takipsizlik kararı ile tepki veren Organize suç örgütü kurmak ve bu örgütün lideri olmak suçlamasıyla hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker, doların 18 TL seviyelerini geçmesinin bir nedeninin de savcı olduğunu öne sürdü.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku