Sedat Peker En Büyük Sırrını Açıkladı!

Sedat Peker En Büyük Sırrını Açıkladı!

0 1.127

Sedat Peker En Büyük Sırrını Açıkladı!

İÇERİK

Organize Suç Örgütü lideri olması nedeniyle hakkında soruşturma yürütülen Sedat Peker’in son paylaşımları, Sedat Peker bir yönüyle daha dikkat çekti. Sedat Peker’in paylaşımlarının söz konusu bölümünde hem kendisiyle ilgili bilgi verdi hem de çeşitli sert mesajlar gönderdi.

Sedat Peker’in ortaya attığı bu iddialar, Türkiye’nin en değişmez gündem maddelerinden biri haline geldi. Bir dönemler iktidarı destekleyen Sedat Peker’in ortaya attığı bu iddialar kadar yaptığı eleştirilerde gündem oluyor. Özellikle de İçişleri Bakanı olan Süleyman Soylu’ya yönelik iddia ve ifadeleri çok konuşulan Peker’in Twitter’daki son paylaştığı gönderiler bir başka yönden de dikkatlerden kaçmadı.

Sedat Peker, FETÖ’cü Cevheri Güven’in kendisine yönelik yaptığı iddialara cevap verdiği söz konusu paylaştığı gönderilerde, AKP ile birlikte FETÖ’nün Ankara Milletvekili olan Mücahit Arslan üzerinden de müzakere halinde olduğunu belirtmişti.

Sedat Peker diğer yandan da, AKP’li Metin Külünk ile de bir telefon görüşmesi gerçekleştirdiğini ifade etmiş ve de o görüşmede Külünk’ün Pelikancıları adeta kutsar bir derecede savunduğunu iddia etmişti.

Lakin Sedat Peker’in paylaşımlarının çarpıcı olanları bundan ibaret de değildi. Peker bu iki büyük iddiayı dile getirdiği paylaşımlarının son bölümünde ise kendisi ile ilgili olan bir bilgiyi açıkladı ve sert mesajlar gönderdi.

Sedat Peker’in Yaptığı Paylaşım;

Sedat Peker, “…Tekrar söylüyorum, ben kendi intikamımı alacağım, izleyeceğim yolu 2023 yılında yapılacak olan seçimlere kadar planladım. Ben ne kimsenin gazına gelirim, ne de kimsenin dolduruşuna gelirim. Ancak en başında sizlere ne söz verdiysem hepsini yapacağım ve hepsini rezil edeceğim (söz namus).”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.