Birleşik Arap Emirlikleri’nin Sedat Peker İle İlgili Son Dakika Kararını Açıkladı!

Sedat Peker İle İlgili Son Dakika

0

Sedat Peker İle İlgili Son Dakika ; Organize suç örgütü lideri olan Sedat Peker 1 Ekim’de yapacağı açıklamalara kısıtlama getirildi ve Birleşik Arap Emirlikleri Sedat Peker’e Başka bir hesap üzerinden de olsa paylaşım yapmaması konusunda uyardılar. Organize suç örgütü lideri olan Sedat Peker 1 Ekim tarihinde yeni bilgiler paylaşacağını açıklanmıştır. Sedat Peker’in yapmış olduğu paylaşımlar sonrasında Twitter hesabından paylaşım yapması yasaklanmıştır. Sedat Peker yapamadığı bu açıklamaları gazeteci olan Erk Acarer hesabı üzerinden paylaştığı biliniyor.

Sedat Peker İle İlgili Son Dakika

Sedat Peker İle İlgili Son Dakika

Habere göre ise Dubai yönetimi bu sefer Sedat Peker’in önüne engel koydu ve tweet atmasını yasakladı. Sedat Peker’e güvenlik protokolü kapsamında siyasi paylaşımlar yapmaması belirtildi. Sedat Peker sosyal medya üzerinden paylaşım yaparsa elektronik iletişim uzak bir yerde yaşayacağı belirtildi. Sedat Peker Ekim’de yapacağı açıklama için 1 Ekim’de Süleyman Soylu’ ya hediyem olacak diye ifade etmişti. 16 Eylül 2021 tarihinde yaptığı bu paylaşımda 1 ekim tarihinde yani Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı gün İç işleri Bakanı Süleyman Soylu için bir açıklamada bulunacağını ifade etmişti. Sedat Peker İle İlgili Son Dakika!

Peker yapmış olduğu paylaşımda şu ifadeler bulunuyordu. Sedat Peker açıklamasını şu şekilde yaptı “benim en sevdiğim hastası olduğum kişi Süleyman Soylu son günlerde yaptığın hareketler hocan olarak beni mutlu etti. Bu sebeple 1 Ekim günü sana çok güzel bir hediye hazırladım. Şimdilik tatilini yap” şeklinde bir açıklamada bulunmuştur.

Sedat Peker Son Dakika

Sedat Peker İle İlgili Son Dakika ; Sedat Peker’in yapmış olduğu bir açıklamadan sonra Birleşik Arap Emirlikleri tarafından Sedat Peker’e kısıtlama getirildi. Sedat Peker’in başka bir hesap üzerinden de olsa hiçbir açıklama ve paylaşım yapmaması konusunda sert bir uyarı aldı. Ancak Sedat Peker’in aldığı uyarı kapsamında eğer bir paylaşımda bulunursa kendisini elektronik iletişim ağından uzak bir yere götürüleceği açıklandı. Sedat Peker’in Süleyman Soylu için 1 Ekim’de hediyem olacak ifadelerini herkes çok merak ederken Sedat Peker’in Birleşmiş Arap Emirlikleri’nden aldığı açıklama sonrasında hiç bir paylaşımda bulunmadığı da bilinmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku