Sedat Peker Metin Külünk’e Meydan Okudu! Yalanlarsa…

Sedat Peker Metin Külünk'e Meydan Okudu! Yalanlarsa...

0 429

Sedat Peker Metin Külünk’e Meydan Okudu! Yalanlarsa…

Organize suç örgütü lideri olarak adlandırılan, hakkında yakalama kararı çıkan Sedat Peker, sosyal medya hesabından yeniden çeşitli iddialarda bulundu.

Bu kez derin FETÖ iddialarını öne süren Peker, ”Bir gram aklı olan hiç kimsenin her ne olursa olsun sokağa çıkmaması gerektiğini. Çok daha ağır provokasyonlar olacağını dile getirdi.

Metin Külünk’e Ağır Sözler

Organize suç örgütü lideri olarak adlandırılan ve hakkında yakalama kararı çıkan Sedat Peker,  yeni paylaşımlarında eski AKP milletvekili olan Metin Külünk’e ilişkin çeşitli çarpıcı ifadeler kullandı. Metin Külünk ile yaptığım telefon görüşmesi yaptığını Metin Külünk’ün Serhat Albayrak ile pelikan’ı birbirlerinden ayırmasını rica ettiğini dile getirdi.Pelikancıları adeta kutladığını (eğer Metin Külünk Sedat Peker’in bu sözlerini yalanlarsa kendisini rezil etmekten mutluluk duyacağını ekledi, kaseti yayınlarım dedi).

 

“Pelikancıların dillendirdiği Sayın Hulusi Akar ve Sayın Hakan Fidan söylemleriyle FETÖ’cü olarak bilinen kalemlerin söylemlerinin bu iki isim üzerinde hemen hemen aynı olması sadece benim değil, herhalde bu konularda aklı olan herkesin  dikkatini çekmiştir” şeklinde bir yazı kaleme aldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.