Sedat Peker O şehrimize kafayı taktı! Bu şehirle alıp veremediği ne?

Sedat Peker O şehrimize kafayı taktı! Bu şehirle alıp veremediği ne?

0 2.206

Sedat Peker O şehrimize kafayı taktı! Bu şehirle alıp veremediği ne?

Sedat Peker‘in yapmış olduğu açıklamalar da Sakarya ayrıntısı gözlerden kaçmadı! Sedat Peker’in Sakarya ile ilgili gözlerden kaçmayan dikkat çeken eleştirisi…
Suç örgütü lideri Sedat Peker yeni açıklamalarda bulundu. Sedat Peker’den gelen açıklamaların ardı arkası kesilmemektedir.

Sedat Peker kendisine gelen eleştirilere de yanıt veriyor. Sedat Peker’in yapmış olduğu eleştirisinde Sakarya ayrıntısı gözlerden kaçmadı. Sedat Peker sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımında şunları belirtti.

“Kıymetli arkadaşlarım ve dostlarım kendini gazeteci olarak görenler bazı kişiler Cumartesi günü yaptığım paylaşımlar için galiba mesleki bir problemi var gibi bir yorumda bulundular. Biz zaten bunları biliyoruz bu kişiler aslında yaptığın paylaşımları bile okumamışlar. Özellikle uyuşturucu Baronu olarak bilinen kişi ile ilgili bölümü yazıp tamamladıktan sonra bunları zaten İsmail Saymaz’ın Fatih Altaylı ile birlikte olduğunu biliyorsunuz. Yazdıklarımı lütfen dikkatlice okuyun ve düşünün” diye not düştü.

“Ayrıca Burhan Kuzu’nun benim çevrem sebebiyle baron ilr anlaşarak ona yardım etmeye başladığını sadece 5 kişi biliyordu. Bu yüzden Orhan Üngan, Burhan Kuzu ile ilgili olan şikayetimden vazgeçmek zorunda kaldı. Ayrıca bu kişinin Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı ile görüştüğünü bilinmekte Burhan Kuzu’nun Ziraat Bankası’ndan kredi çıkartma çalıştığını da biliyoruz ya da o yakın genel müdürüne dikkat etmeliyiz.

Önce bulmam kulumun bunları yaptığını biliyor musunuz. Ayrıca adli Tıp’ta para karşılığı Rosso çıkarttığını kimse bilmiyor. Bu duruma geldiğinden haberiniz var mı? Ayrıca Burhan Kuzu’ nun sosyal medya hesabı ile ilgili genç bir yardım etsin. Ne olduğunu da dile getirdi. Sedat Peker’in söylediklerine karşı farklı refleksler oluşturduğu.

Birçok kişi bunları biliyorduk diyor, bazısı çok önemli olduğunu söylüyor. Bazısı ise hiç önemsemiyor. Sedat Peker özellikle sürekli dile getirdiği baronlar savaşı kitabının yazarı olan Timur Solkan için takip edilmesi gereken yeni bilgiler olduğunu da ileri sürüyor. Birçok insanda Sedat Peker’in ifşaların a karşı farklı refleksler oluştu. Kitapta anlatılanla ortak birçok şeyin olduğunu vurgulayanlar çok önemli olgu olduğunu söyleyenler eşinden gidilmesi gerektiğini vurguluyorlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.