Sedat Peker saat ve tarih vererek insanlarla paylaştı! Söyleyeceklerim onu pek memnun etmeyecek…

Sedat Peker saat ve tarih vererek insanlarla paylaştı! Söyleyeceklerim onu pek memnun etmeyecek...

1

Sedat Peker saat ve tarih vererek insanlarla paylaştı! Söyleyeceklerim onu pek memnun etmeyecek…

Geçtiğimiz günlerde Sedat Peker sosyal medya üzerinden yapmış olduğu açıklamada fetö firarisi Cevheri Güven e cevap vereceğini ifade etti. Organize suç örgütü olarak bilinen Sedat Peker sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamada fetö firarisi Cevheriye Güvenin şahsı adına yapmış olduğu açıklamalara cevap vereceğini ifade etti. Sedat Peker yapmış olduğu açıklamada şu şekilde konuştu:

“1- fetöcü adamların en iyilerinden birkaç tanesinden biri olan Cevheri Güven şahsına ait bir YouTube kanalından benimle alakalı bir video paylaşmış pek çok insan da söyleyecek bir sözün yok mu diye bana soru sormuşlar söyleyeceklerimi önümüzdeki hafta akşam üzeri saatlerinde tweet olarak bildireceğim.

2- sizleri kandırmak istemem Cevheri Güvenin videolarını ben de seyrediyorum akıllı bir adam fakat söyleyeceklerin onu pek memnun etmeyecek.

1 yorum
  1. osman özdemir diyor

    lan sen hep söz olsan en olur.haydutsun oğlum haydut….vede hain….

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku