Sedat Peker Volkan Demirel Arasındaki Alaka Sonunda Öğrenildi!

Sedat Peker Volkan Demirel

0

Sedat Peker Volkan Demirel

Sedat Peker Volkan Demirel  ; Organize suç örgütü kurmak ve yönetmek iddialarıyla yargılanan Sedat Peker için hazırlanan iddianamede Fenerbahçe’nin eski kalecisi olan Volkan Demirel’in de ismi ortaya çıktı. Volkan Demirel’in ise konuyla alakası olmadığı fakat Kasap Döner’in kurucu ortaklığı sebebiyle iddianamede isminin yer aldığını açıkladı.

Sedat Peker Volkan Demirel

Organize suç örgütü kurmak ve yönetmek suçları ile yargılanan Sedat Peker için Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı bünyesinde hazırlanmış olan iddianame kabul gördü. Anadolu 16. Ağır Ceza Mahkemesi iddianamesi kapsamı içerisinde ise Sedat Peker’in tutuklanma talebinde bulunuldu. İddianame ile alakalı olarak bazı ayrıntılar da ortaya çıkmaya devam ediyor. Sedat Peker için hazırlanmış olan iddianamede ise Fenerbahçe’nin eski kalecisi olan Volkan Demirel’in de isminin geçmesi dikkat çeken noktalar arasında oldu fakat Volkan Demirel’in bu olayla ilgilisi olmadığını ve Kasap Döner’in ortaklığı yüzünden isminin iddianame içerisinde geçtiğini belirtti. Sarıtaş ailesi ve üyeleri, Kasap Döner’in  bütün mal varlığını  Sedat Peker’e aktarmak suçu ile yargı karşısına çıkacak. Sedat Peker Volkan Demirel arasındaki ilişki ne?

Volkan Demirel’in hakkında ise herhangi bir suçlama söz konusu değil

Sedat Peker Volkan Demirel ; Halk TV de yayınlanmış olan bir programda ise Sedat Peker için hazırlanan iddianame ortaya atıldı ve iddianamede ise ismi geçen  Fenerbahçe’nin eski kaleci Volkan Demirel’in ayrıntısına da değinildi. Volkan Demirel’in konu ile alakalı hiçbir ilgisi olmadığı açıklamalarında bulunuldu. Öte yandan Volkan Demirel tarafından da ortaya atılan bu iddialar ile alakalı gerekli olan açıklama geldi. Volkan Demirel tarafından yapılmış bana açıklamada ise iddiaların doğruyu yansıtmadığını dikkat çekerek, dava içerisinde bazı kişilerin gerçek dışı beyanlarda bulunduğunu ifade etti.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku