Sedat Peker Yakalandı Bae’ye Götürüldü!

Sedat Peker Yakalandı

0

Sedat Peker ile ilgili birçok şey yazılıyor, çiziliyor. Bunlardan en ilginç olanı son zamanlarda dile getirilen Sedat Peker yakalandı iddiası. Söylenenlere göre BAE ajanları Sedat Peker’i yakalayarak istemediği bir şekilde konuşması için zorluyorlar. Bunları anlatan ise bir Arap gazeteci. Söyledikleri ilk bakışta inanılması zor gibi görünse de anlatılanlar oldukça çarpıcı. Haberimizde yılların deneyimi ile konuşarak milyonlarca kişi tarafından bu noktada takip edilen Arap Gazetecinin iddialarıyla devam edelim.

Sedat Peker Yakalandı

Yapılan açıklamada Sedat Peker Fas ajanları tarafından yakalanarak BAE ülkesine teslim edildiği ve esir pozisyonunda bulunduğu için istemediği bir halde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve bazı bakanlar ile ilgili oldukça ağır hakaretler içeren şeyler paylaşıldığı söyleniyor. Kaçıranların amacının ise Erdoğan’ın bir daha ki seçimde yenilmesini kesin bir şekilde sağlamak olduğu belirtiliyor. Bu noktada Sudi ajanlarda işin içerisinde bulunuyor. Peker profesyonel bir ekip tarafından kaçırılarak bir dizi videolar çekmesi için zorlanıyor ve amaç Süleyman Soylu üzerinden Tayyip Erdoğan’ın yıkılması gibi görünüyor.

Michel Rubin İle Sedat Peker Arasındaki İlişki

sedat peker yakalandı

2005 yılında Tayyip Erdoğan hükümetinin bulunduğu zaman içerisinde tutuklanan Sedat Peker 2014 yılına kadar bilindiği üzere ceza evinde bulundu. Bu zamanın geçmesi ve cezasının tamamlamasıyla birlikte çıkan Sedat Peker darbe girişimiyle ortaya çıktı ve bu noktada devletinin yanında durarak Amerika’nın hedefine girmiş oldu. Michel Rubin bilindiği üzere Ortadoğu uzmanı. Bu noktada darbe karşıtı olarak ekranlarda boy gösteren Peker’in Erdoğan tarafından çeşitli ülkelere gönderileceği ve eşitli görevleri yerine getireceğini bu kişi bir yazısında dile getirmiş.

Burada esas gayenin Sedat Peker’i yakalama olduğunu söyleyen gazeteci bu planın zamanla işletildiğini ve sonunda Sedat Peker yakalandı sonucuna ulaşılmasının altında bu nedenin yattığını belirtiyor. 2019 yılında Sedat Peker’e açılan bir dava neticesinde tutuklanması istenmiş fakat kendisi bu süreçte kaçmıştı. Böylece Peker yurt dışına çıkmış oldu.

Gazeteci bu plan dahilinde Peker’in BAE ye götürüldüğü ve yıllardan bu yana planlanan seri video dizisinin çekildiğini belirtiyor. İddialarını gazeteci yapmış olduğu programla da anlatıyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku