Sedat Peker’den Bomba Açıklama: Beni Bulunduğum Ülkeden Kimse Alamaz

Sedat Peker'den Bomba Açıklama: Beni Bulunduğum Ülkeden Kimse Alamaz

1

Sedat Peker’den Bomba Açıklama: Beni Bulunduğum Ülkeden Kimse Alamaz

Türkiye’de bulunan siyaset, mafya ve bürokrasi üçgeninde yaşanan olayları Youtube hesabında yayınladığı videolarla takipçilerinin dikkatini çeken Sedat Peker, kendisine hain diyen isimlere yine Twitter’dan meydan okudu.

Sedat Peker, Twitter üzerinden son yaptığı paylaşımlarda, “15 Temmuz’u Birleşik Arap Emirlikleri adlı ülke finanse etti, Sedat Peker de bundan ötürü BAE’ye kaçtı” iddialarına ilişkin kendisinden buyuk bir özür dilenmesini istedi.

Sedat Peker, yeni yaptığı paylaşımda “Birleşik Arap Emirlikleri’nde benim oturumum var, hakkımda çıkarılmış herhangi bir kırmızı bülten kararı da yok, uluslararası hukuka göre beni bulunduğum ülkeden hiçbir ülke, kimse alamaz.

“15 Temmuz’u Birleşik Arap Emirlikleri finanse etti insanlarımız da  onların yüzünden şehit oldu Sedat Peker’ de Birleşik Arap Emirlikleri’ne gittiğinden dolayı haindir” diyen tüm gazeteciler ve siyasetçiler, bu sözlerinizden dolayı benden bir özür dilemezseniz sizin ne kadar kahpe, namussuz ve şerefsiz olduğunuzu tüm dünyaya haykırmaktan geri durmayacağım” ifadelerini yer verdi.

Sedat Peker, ayrıca kendisinin bulunduğu bu ülkeden bir operasyonla alınmasından hiç çekinmeyip korkmadığını, cezaevine düşmemek gibi bir çaba içinde de olmadığını açıklamalarına ekledi.

Sedat Peker’in Twitter Hesabından Yaptığı Açıklamalar Şu Şekilde:

Sedat Peker’in yaptığı açıklamalar şöyle:

Birleşik Arap Emirlikleri’nde benim bir oturumum var, hakkımda çıkarılmış herhangi bir kırmızı bülten kararı da yok, uluslararası hukuka göre beni bulunduğum ülkeden hiçbir ülke alamaz. 15 Temmuz’u Birleşik Arap Emirlikleri finanse etti insanlarımız da  onların yüzünden şehit oldu…

… Sedat Peker de Birleşik Arap Emirlikleri’ne gittiği için bir haindir” diyen gazeteciler ve de siyasetçiler, bu sözlerinizden ötürü benden özür dilemezseniz sizin kahpe, namussuz ve şerefsiz olduğunuzu tüm dünyaya haykırmaktan geri durmayacağım.

Değil siz beni alacağınızı, şeyimden tavana asacağınızı bile bilsem de sözünden dönen namerttir. Şükürler olsun ki ben Meryem Ana’nın kursağında büyüdüm. Bazı namusu maaşı kadar olan gazeteciler var ve siyasetçiler gibi kahpe kursağında da büyümedim çok şükür. Ben bu hayatımın hiçbir döneminde…

…cezaevine düşmemek gibi bir dua etmedim, lakin birçok geceler beni insanoğlunun eline düşürmemesi için Yüce ALLAH’ıma çok dualar ettim. Beni bir cezaevine yollamak, öldürmek belki mümkündür ama beni KÜÇÜLTMEK asla hiç mümkün değildir !

1 yorum
  1. osman özdemir diyor

    alıpta ne yapacaklar seni lan hödük,hain.bulunduğun ülke seni tepe tepe kullansın.anlarsınya……

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku