Sedat Peker’in Gizli Videosu! Taşlar Yerinden Oynayacak

Sedat Peker'in Gizli Videosu! Taşlar Yerinden Oynayacak

0

Sedat Peker’in Gizli Videosu! Taşlar Yerinden Oynayacak

Organize suç örgütü liderliğinden hüküm giyen ve arama kararı bulunan Sedat Peker, yeni ses kaydı ve WhatsApp yazışmalarını ifşa edeceğini söyledi. Sedat Peker, “Önceleri gaza geldim ve söylediğim hiçbir şey değer görmedi. Toplum bu ses kayıtlarını ve de Whatsapp yazışmalarını okumaya hazır mı bilmiyorum.

Sizler Türkiye’nin en önemli olan davalarına mahkemeler karar veriyor diye biliyorsunuz ya, mahkeme başkanlarının sözcü milletvekilleriyle birlikte yaptığı görüşmelerin ses kayıtlarını dinleyince kararların kimin isteğiyle çıktığını öğreneceksiniz” şeklinde konuştu.

Sedat Peker, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımla, yargı bürokrasisi içindeki yeni ve karanlık ilişkileri deşifre edeceğini öne sürdü. Türkiye’nin gündemine oturan videoları Youtube’da yayınlamaya başlayarak devlet içindeki çeşitli siyaset, bürokrasi ve mafya arasındaki ilişkiler ağına ilişkin çeşitli açıklamalar yaptı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku