Sedat Peker’in Oğlu Hangi Partiye Oy Vereceğini Söyledi Babası Deliye Döndü

Sedat Peker'in Oğlu Hangi Partiye Oy Vereceğini Söyledi Babası Deliye Döndü

0

Sedat Peker’in Oğlu Hangi Partiye Oy Vereceğini Söyledi Babası Deliye Döndü

Organize suç örgütü liderleri olarak hakkında yakalama kararı olan Sedat Peker’in oğlu Celal Han Peker’e sosyal medyada hangi parti oy vereceksin sorusu soruldu. Sedat Peker‘in oğlu ise “eğer oy kullanacak olursam millet ittifakına oy vereceğim” şeklinde yanıt verdi.

Yayınlamış olduğu videolar ve sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlarla çok sık gündeme gelen ve göz önünde bulunan Sedat Peker’ in oğlu Celal Han Peker ile gündeme geldi. Oğlu Celal Han Peker Millet İttifakı oy vereceğini söyledi. Sosyal medyada zaman zaman kendisine yöneltilen sorulara cevap veren Sedat Peker’in oğlu Celal Han Peker kendisine sorulan yeni sorulan kime oy vereceksin sorusuyla gündeme bomba gibi oturdu.

Celal Han Peker’ den “oy kullanabilirsem millet ittifakı oy vereceğim. Bunu herkes böyle bilsin” diyerek yanıtladı. Sedat Peker’in YouTube üzerinden yayınlamış olduğu videoları da Celal Han Peker çekiyor. Bunu ise YouTube ‘da yayınlanan videoların birisinde Teşkilatı Mahsus yüzüğünün masaya düşmesi sonrasında yüzü düzeltirken kamera açısına girmesiyle fark edildi.

Sedat Peker’den bomba gibi bir iddia geldi!

Sedat Peker’in ortaya atmış olduğu iddia ile Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve Erdoğan üzerinedir. Organize suç örgütü lideri olduğu bilinen ve adına yakalama kararı olan Sedat Peker tüm siyasileri ortaya katarak tüm siyasiler için akıl sağlığı yerindedir raporu alınması gerekmez mi sorusunu yönlendirdi. Ayrıca 65 yaş üstü olan siyasi liderleri ise eleştirdi.

Ülkemizde gündeme bomba gibi düşmeye devam Sedat Peker adına yakalama kararı bulunmaktadır.

Bu yakalama kararından sonra güvenlik sıkıntısı nedeniyle video çekimine ara verdi. Ayrıca pandemi sürecinde covid olduğu için de Twitter’da aktif değildi. Hastalığının geçmesine yakın Twitter paylaşımlarına devam ediyor.

Sedat Peker ülke gündemini karıştırmaya devam ederken, Twitter’ da yapmış olduğu paylaşımda 65 yaş üstü siyasi liderleri hedef alarak siyasetle ilgilenen akıl sağlığı yerindedir raporu alması gerekmez mi sorusunu yöneltti. Bu soru ile gerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı, gerek Milliyetçi Hareket Partisi Başkanı Devlet Bahçeli’ yi gerekse Cumhuriyet Halk Partisi Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ nu hedef aldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku