Sefo’ nun Zor Anları- Keşke Tek Tek Gelseydiniz

Son zamanlarda parçaları hit olan ve herkesçe bilinen Sefo Bodrum konserinde zor anlar yaşadı

0 32

Son zamanlarda parçaları hit olan ve herkesçe bilinen Sefo Bodrum konserinde zor anlar yaşadı.’’Bilmem mi? Şarkısıyla son zamanların en çok dinlenen şarkısı. Konser sırasında ilginç anlar yaşandı. Ünlü şarkıcı sahne aldığı sırada hayranları bir bir sahneye atlayınca güvenlikler durumu kontrol edemedi. Bu durum sonrasında daha fazla kişinin sahneye koşması ile sanatçı sahneden uzaklaştırıldı.

Ünlü sanatçı seslendirdiği hit şarkılar ile kırmadık rekor bırakmadı. Sevilen şarkıları hayranları tarafından tek bir ağızdan coşku ile söylenen Sefo’ nun konser biletleri hemen tükenmekte. Sefo Bodrum sahnesinde kendisini dinlemeye gelen dinleyicilere teşekkür ederek çok mutlu olduğunu belirtti. İlk kez Bodrum Antik Tiyatro Sahnesi’ nde konser veren sanatçı 2 saat süren muhteşem bir performans sergiledi. Müzikseverlere eğlenceli dakikalar yaratan ünlü rapçi hayranlarının yoğun isteği dolayısıyla ‘’ Bilmem mi?’’ Şarkısını 2 kez seslendirdi.

2018’ de ilk Single’ ni çıkaran ünlü rap sanatçısının toplamda 17 tane Single bulunuyor. Genellikle şarkılarında pop ritmi kullanılmıştır. Sefo’ nun seslendirdiği Başa Sar adlı parçada Aerro ve Yase’de ünlü sanatçıya eşlik etmiştir.

Sefo Marmaris konserinde

Yaklaşık 3 bin kişinin katılım sağladığı konserde 2 saate yakın sahne alan ünlü rapçi güzel bir konser yaşattı. Sefo hit parçaları ile gençlerin diline dolandı. Marmaris de çıkan yangın zamanı ile ilgili açıklamada bulunan ünlü rapçi kısa süre içerisinde tüm yaraların sarılmasını temenni etti. Bu konserinde toplamda 15 şarkısını seslendiren sanatçı yoğun istekler üzerine Bilmem Mi? Şarkısını 3 kez seslendirdi. Yaptığı müziği eleştirenler için açıklamada bulunan sanatçı müziğinin ortada olduğunu dinlemek isteyen dinler istemeyen de dinlemez herkesin kendi düşüncesi dedi. Önümüzdeki günlerde yeni şarkılar çıkarmayı düşündüğünü de ayrıca ekledi.

Yangın sonrası çoğu tesis kapalı

Yangın sonrası birçok yerin kapandığını söylenen Sefo Marmaris de düzenlenecek activitelere ihtiyaç olduğunu ve organizasyonlarla bölgeye katkı sağlanabileceğini düşündüğünü söyledi. 23 yaşındaki Sefo popüler şarkıcılar listesinde en iyi çıkış yapan şarkılar listesinde yer aldı. Samsun doğumlu olan sanatçının asıl ismi Seyfullah Sağır’ dır. Takipçiler için şunu da ekleyeyim önümüzdeki günlerde Denizli, İzmir, İstanbul Bursa, İstanbul, Tekirdağ- Çorlu ve Konya’ da da konserleri olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.