Selena Dizisinin Ünlü Oyuncusu Selin Öyle Bir Değişmiş Ki Görenler Tanıyamadı! İşte Cansu Demircinin Son Hali

Selena Dizisinin Ünlü Oyuncusu Selin

0 8.463

Selena Dizisinin Ünlü Oyuncusu Selin; Yayın hayatına 2006 yılında başlayan fantastik dizi Selena’nın başrolünde Sinem Kobal yer alıyordu. Üç kız kardeşin en büyüğü Selin karakterini ise Cansu Demirci canlandırıyordu. Cansu Demirci 2014 yılından sonra hiçbir projede yer almadı ve herhangi bir sosyal medyada kullanmıyordu. Hayranları onu oldukça merak ediyor ve özlüyordu.

Selena Dizisinin Ünlü Oyuncusu Selin

Cansu Demirci, dizide kardeş rolünü canlandırdığı Dilara Kurtulmuş ve Gizem Güven ile hala görüşmeye devam ediyor. Gizem ve Dilara, Cansu hakkında sorulan soruları cevaplayarak Cansu Demirci ile olan görüntülü konuşmasını sosyal medya üzerinden herkes ile paylaştı. Cansu Demirci’yi gören hayranları gözlerine inanamadı.

Selena Dizisinin Selin’i Şu An Ne Yapıyor?

Ekranlar ile ilişkisini kesen Cansu Demirci, eğitimine odaklanmıştır. Yıldız Teknik Üniversite’sinden mezun olduktan sonra Almanya’ya giderek eğitimin burada devam ettirmiştir. Yüksek lisansını Almanya’nın Bremen şehrinde Jacobs Üniversitesinde tamamlamıştır. Almanya’da yaşamaktadır ve iş hayatı hakkında net bir şey bilinmemektedir.

Selena Dizisinin Ünlü Oyuncusu Selin

Sürekli olarak aynı dizi de yer aldığı İremsu karakteri ile karıştırılan Cansu Demirci sosyal medya hesabı kullanmıyor. İremsu karakterinin de adı soyadı Cansu Demirci olduğu için herkes onun Selena’daki Selin olduğunu düşünüyordu fakat İremsu karakteri yaptığı paylaşım ile Selin karakterini canlandıran Cansu Demirci olmadığını isim ve soyisim benzerliği olduğu vurguladı. Ayrıca Gizem Güven’de Cansu’nun sosyal medya kullanmadığını dile getirmişti. Selena Dizisinin Ünlü Oyuncusu Selin değişimi ile görenleri oldukça şaşırtmayı başardı

Gizem Güven, Hayranlarına Cansu’nun Yüzünü Gösterdi!

Gizem Güven, Cansu Demirci’nin en yakın arkadaşlarından birisi bir görüntülü konuşma sırasında Cansu Demirci kameralara yansıtıldı ve hayranları ile bu görüntü paylaşıldı. Şu an 30 yaşında olan Demirci güzelliğinden hiçbir şey kaybetmemiş ve aksine daha da güzelleşmiş. Zaman zaman Almanya’daki arkadaşlarının paylaşımlarından da Cansu Demirci’yi görebiliyoruz. Duru güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeden zamana meydan okuyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.