Selin Ciğerci’ yi Kızdıracak Hamle

Geçtiğimiz günlerde sessizce boşanmaları gündem olan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra çifti cephesinde şok gelişme.

0

Geçtiğimiz günlerde sessizce boşanmaları gündem olan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra çifti cephesinde şok gelişme. Çift boşanmasını anlaşmalı olarak yapmış olup tek celsede evliliklerini bitirdi. Cuma günü evliliklerini noktalayan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra çifti sessizce boşandıkları haberini yayınladıktan sonra herhangi başka bir konu ile gündeme gelmemişti. Taki Selin Ciğerci’ nin eşine mesaj attığı iddiasıyla mahkemelik olduğu Özlem Parlu’ dan yeni bir hamle gelene kadar. Ünlü oyuncu & model Özlem Parlu Gökhan Çıra’ ya atmış olduğu mesajı sosyal medya sayfası üzerinden ifşa etti.

15 dakikada boşandılar

Ünlü çift 2019 yılında çok konuşulan bir düğün ile evlenmişti. Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra arasında 12 yaş olmasına rağmen büyük bir aşkla evlendikleri söyleniyordu. Beykoz Adliyesinde boşanan çiftin boşanmaları 15 dakika sürdü. Boşanma işleminin ardından açıklama yapan çift birbirlerini çok sevdiklerini lakin sevmelerine rağmen devam ettirmeyi beceremediklerini söylediler. Evliliklerinde de olduğu gibi çift boşanmalarını da saygı ve sevgi çerçevesinde sonlandırdı.

Doğru yolu bulmuşsun hoş çocuksun

Selin Ciğerci ile evli iken eşine mesaj atıldığı iddiası ile aralarında tatsızlık yaşanan Selin Ciğerci- Özlem Palu boşanmanın ardından yeni bir hamle yaptı. Çıra’ ya mesaj atan ünlü model Çıra’ ya iltifatlarda bulunup boşanma davasıyla ilgili yorumlamada bulundu. Zamanında kendini uyardığını söyleyen Parlu kendini engellemesi üzerine ardı ardına story paylaştı.

Selin Ciğerci
Selin Ciğerci

TV8’ de yayınlanan 2. Sayfa programına telefon ile katılan Ciğerci kendisine sorulan soruların tümüne samimiyetle cevap verdi. Çıra’ nın kendisine karşı agresif bir tavır dahi sergilemediğini söyleyen Ciğerci Çıra’ nın iş ile ilişkiyi birbirine karıştırabildiği ve bu yönde sorun yaşadıklarını dile getirdi. Şuanda kaldığı bir evi bulunmayan Ciğerci arkadaşında kaldığını söyledi. Kendi markasıyla dünyaya yayılmak isteyen sosyal medya fenomeni Ciğerci ülkesini çok sevdiğini de ekledi. Ayrıca çocuk fikrine hala sıcak baktığını belirten Ciğerci yarın bir gün çocuklarım olursa onlara kalması için elinden geleni yapacağını ve şirketini devretmeyeceğini de söyledi.

Bu yazımızı beğendiyseniz sizler için hazırlamış olduğumuz Boşanıyorlar! Bomba İddia Ünlü Çift Boşanıyor Mu? adlı yazıya da göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku