Sen Çal Kapımı Dizisi Finale Gidiyor! Ünlü Oyuncu Açıkladı! Seyirci Şoka Girecek

0 61

FOX TV kanalında her çarşamba akşamı yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisi 8 Eylül akşamı yayınlanacak olan 52. bölüm ile ekran yolculuğunu tamamlıyor. Dizinin ve Hande Erçel ile Kerem Bursin fanları ise bu duruma doğal olarak bir hayli üzülüyor.

Dizinin yayınlanan son bölümünde herkesin Eda’nın hamileliğini bilmesi ile yeni bir süreç başlamıştı. Serkan Eda’nın üzerine tir tir titrerken kızları Kiraz da kardeşini ufak ufak kıskanmaya başlar. Ayrıca Serkan Bolat’ın annesi evlenme yolunda ilk adımı atar. Muhteşem bir kız isteme töreni gerçekleşir.

Finalde Bizi Neler Bekliyor?

52 bölüme dair yayınlanan fragmanda ise mutlu sona doğru gidildiğini görüyoruz. Finalde Eda’nın doğum yapacağı kesin. Serkan Bolat’ın annesinin dizinin finalinde evlenmesi de finalde olması muhtemel konular arasında yer alıyor.

Yani her şeyin son anda ters köşe bir final yapılmaz ise mutlu sonla biteceği ama bu süreçte Serkan’ın Eda’nın yaşamını pek de kolaylaştırmayacağı fragmandan edinilen bilgiler arasında yer alıyor. İzleyip hep birlikte göreceğiz. Bakalım neler olacak?

Diğer  Yaz Dizilerinin Akıbeti Hakkında

Sen Çal Kapımı dizisi hakkında bu bilgileri verdikten sonra bu yaz başlayan diğer yaz dizilerinin akıbeti de son derece merak ediliyor. Star Tv yaz aylarında yayına koyduğu 2 diziden bir tanesi olan ve salı günleri yayınlanan Ada Masalı için henüz netleşen bir durum yok.

Reytingleri iyi olmasına rağmen istenen düzeyde olmaması kanalın diziye final mi yapacağı, yoksa sezon finaline mi gideceğini yoksa bir süre daha devam edeceğini netleştirmiş değil. Yaz aylarının en iddialı dizilerinden olan Aşk Mantık İntikam dizisi ise kış aylarında kanalda devam edecek gibi görünüyor.

Son derece farklı konusu ile dikkat çeken İkimizin Sırrı ise final yapılacağı kulislerde dolaşan bilgiler arasında yer alır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.