Sen Çal Kapımı Dizisi Rakiplerini Darma Duman Etti! Bu Olaydan En Çok Nasibini Cam Tavanlar Dizisi Aldı! Final İddialarına Cevap Niteliğinde Oldu!

0 56

Sen Çal Kapımı Dizisi ; Başrollerinde Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in yer aldığı projenin ikinci sezonu ekrana gelmeye başladı. İlk sezonun sonlarına doğru reytingleri oldukça düşen dizinin ikinci sezonu bir efsane ile geri döndü. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Sen Çal Kapımı hikâyede değişikliğe giderek kaybettiği izleyicisini tekrar kazanmaya başladı.

Sen Çal Kapımı Dizisi

Bu durum ise aynı gün yayınlanan “Cam Tavanlar” dizisini etkilemeye başladı. Yaz dizileri arasında en çok konuşulan dizilerden birisi olan “Cam Tavanlar” sosyal platformlarda Sen Çal Kapımı dizisinin gerisinde kaldı.

Sen Çal Kapımı Dizisi Finale Giderken Zirveyi Gördü!

Sen Çal Kapımı 43 bölümdür ekranlarda yerini alıyor. Dizinin final yapmasına ise yalnızca 7 bölüm kaldı. 50. Bölümü tamamladığında final yapacak dizinin senaryosu titizlikle hazırlanıyor. Bu da seyircisini kendisine çekmeye yetiyor. Dizinin dikkat çektiği hem televizyon reytinglerinde hem de sosyal reytinglerde kendini gösteriyor.

Yeni açıklanan sosyal reyting tablosuna göre Sen Çal Kapımı Dizisi reytinglerde birinci sırada yer alırken Cam Tavanlar Dizisi ikinci sırada yer alıyor. Fakat atılan tweet sayısı ile aradaki farkı ortaya koyuyor. Sen Çal Kapımı için sosyal medya kullanıcıları 1 milyonu aşkın tweet atarken Cam Tavanlar dizisi için sosyal medya kullanıcıları 42 bin tweet atmış. İki dizi arasında tam anlamıyla bir uçurum söz konusu

Sen Çal Kapımı Dizisinin Reyting Sonuçları Nasıldır?

Son bölümün yayınlanmasının ardından reyting sonuçları da belli oldu. Çarşamba günleri ekrana gelen dizi Totalde 7. Sırada yerini alırken AB ilk 10 program listesinde 4. Sırada yerini alıyor. Reytinglerini yükselten dizi sosyal platformda da zirve de yerini alıyor. Dizinin yabancı hayranları da sosyal reytinglerin yükselmesi için diziye fazlaca destek oluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.