Sen Çal Kapımı Setinde Tavla Krizi

Sen Çal Kapımı

0 62

Fox TV’nin heyecanlı bir şekilde izlenilen dizisi Sen Çal Kapımı ilk sezonundaki izlenme sayısı ile ikinci sezondaki izlenme sayısı aynı şekilde devam ediyor. Geçen sene yaz aylarında başlayan dizi başrol oyuncuları olan Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in arasındaki mükemmel uyum ile dikkat çekti. Konusu diğer diziler gibi bilinen bir konusu vardı. Ama yaratılan efsanevi atmosferi ile başrol oyuncularının arasındaki uyum sayesinde aşırı derecede reyting oranı almıştı.

sen çal kapımı

Kış aylarında bu reyting oranları korunamasa da yine de izlenme sayısı idealdi. Bu nedenle dizi sezon finaline gitti. Ayrıca dizi için sosyal medya platformlarında da büyük bir destek vardı. Bu yüzden de sevilen dizi Sen Çal Kapımı ikinci sezonu garantilemiş oldu.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin Arasındaki Aşk

Hande Erçel ve Kerem Bursin Sen Çal Kapımı dizisi devam ederken ikili aşk haberleri ile izleyicilerini çok mutlu etti. Bu yüzden de dizinin reyting oranının artması da ikilinin arasındaki yüksek enerjinin var olmasıydı.

Sen Çal Kapımı

Uyumlu çift bu aşk haberini saklasa da dizinin sezon finaline girmesi ile birlikte her şeyi itiraf ettiler. Kısa bir tatile çıkan çift tatil dönüşünde ise her şeyin çok yeni olduğunu söylese de buna inan pek olmadı.

İkilinin Arasında Yaşanan Anlaşmazlık

Mutlu oldukları her yönden belli olan bu çift tavla krizi ile gündeme geldi. İnsanlar gülen yüzlerini durmadan gördükleri için bu tavla ile beraber niçin bir anlaşmazlık yaşadıklarını merak ettiler. Dizi setinde tavla oynayan uyumlu çift kimin tavlayı yendiği konusunda büyük bir sorun yaşadılar.

Kerem Bursin sevgilisi Hande Erçel’e kaç olduğunu sorduğu zaman iki bir cevabından pek de memnun olmadı. Kerem Bursin üç sıfır diyerek tavlayı kendisinin kazandığını söyledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.