Serdar Ortaç Haciz Şoku Yaşıyor!

Serdar Ortaç Haciz Şoku

0

Serdar Ortaç Haciz Şoku ; Son zamanlar da yaşadığı ekonomik olumsuzluklar ile gündeme gelen ünlü sanatçı Serdar Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan’un evine haciz koydurmasından sonra  sitem etti. Serdar Ortaç, “Sarıyer Belediyesi’ne olan 25 bin TL kadar, eski eşim Chloe’ye 600 bin TL borcum var ifadelerini kullandı.

Canımız sağolsun, ödeyeceğiz” şeklinde konuştu. Ünlü sanatçı Serdar Ortaç, maddi anlamda yaşadığı sorunlar sebebi ile son dönemde magazin hayatının en çok konuştuğu isimlerin başın da yer aldı. Geçtiğimiz günler de ise sevgilisi Seçi Gür’le sessiz sedasız ayrılan Serdar Ortaç, önceki gün Bebek’te görüldü. Serdar Ortaç, eski eşi Cehle Loughnan’ın evine haciz koydurduğunu ifade etti.

Serdar Ortaç Haciz Şoku ; 600 Bin TL Borcum Var

Serdar Ortaç Haciz Şoku

”Sanatçı Serdar Ortaç eski eşi Chloe Loughnan’ın kendisine dava açtığı Şeklinde çıkan haberler e, “Eskiden sıkıntı yaratmıyordu. Ama ne yazık ki o da değişti. Eve haciz koydurdu. Artık parası neyse vereceğiz. Serdar Ortaç Haciz Şoku ;Chloe’nın parası bende kalmaz! Sarıyer Belediyesi’ne olan borcum 25 bin TL eski eşim Chloe’ye 600 bin TL borcum var İfadelerini kullandı. Sağlık olsun, ödeyeceğiz” diyerek cümlesini noktaladı.

Seçil Gür’le İlgili De Açıklama Yaptı

Serdar Ortaç Haciz Şoku ;Sevgilisi Seçil Gür ile ilişkilerini bitirdiklerini söyleyen Ortaç, “Nazar değdi galiba. Seçil Gür ile ilişkimiz devam etmedi” şeklinde konuştu. Serdar Ortaç, yakın dostu Mehmet Ali Erbil’in “Bütün telif haklarını sattı. Hayatının devamıydı, emekli maaşıydı. Evinde kumar oynamak adına sattı! Şimdi müzikleri nerede duyulsa, parası o sattığı insana gidiyor” sözlerinin hatırlatılması yönünde, “Onu parasızlıktan bırakmadım. 5 yıl önce bestelerimin teliflerini takip etsin diye  verdim şeklinde konuştu. Kumar konusunda ise haklı. Kumarda çok para kaybına uğradım” dedikten sonra evinin yolunu tuttu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku