Seren Serengil Bikinili Poz Verdi!

0 245

Seren Serengil Bikinili Poz ; Son zamanlar da sağlık sorunları sebebiyle gündeme olan ünlü sunucu Seren Serengil, sosyal medya platformu Instagram hesabı üzerinden paylaşıma sunduğu mor bikini ile objektif karşısına geçti.

1.8 milyon takipçisi bulunan ve hesabından her anını takipçileri ile paylaşım da bulunan 50 yaşında ki Seren Serengil, mor bikinisiyle verdiği pozunu paylaşan ünlü sunucu zayıflığından ötürü gelen eleştirilere karşı kulak tıkamış durumda…

Mayo ve ayakkabı üretimi yapan Seren Serengil, kendi üretimi olan ve mankenliğini de yapmaktadır. Geçtiğimiz günlerde siyah mayosuyla objektif karşına geçen Serengil, git gide açılmaktadır.

Son zamanlar da sağlık sorunları sebebiyle gündeme gelen Seren Serengil, sosyal medya platformu Instagram hesabı üzerinden paylaşıma sunduğu mor bikinili pozunu paylaşıma sundu.

Seren Serengil Bikinili Poz

seren serengil bikinili

Seren Serengil Bikinili Poz ; Uzun zamandır sağlık sorunları ile uğraşan ve gün geçtikçe git gide zayıflayan Seren Serengil, bir süredir sevgilisi olan Mustafa Rahman Tohma ile Maldivler’e hem çalışmaya hemde tatil amaçlı gitmişti.

1.8 milyon takipçisi bulunan ve hesabından her anını takipçileri ile paylaşım da bulunan 50 yaşında ki Seren Serengil yeni çektirdiği fotoğrafları da sosyal medya da sevenlerinin beğenisine sunmaktadır.

Seren Serengil Bikinili Poz ; Mayo ve ayakkabı üretimi yapan Seren Serengil, kendi üretimi olan ve mankenliğini de yapmaktadır. Geçtiğimiz günlerde siyah mayosuyla objektif karşına geçen Serengil, git gide açılıyor.

Seren Serengil, mor bikinisiyle verdiği pozunu paylaşan ünlü sunucu zayıflığından ötürü gelen eleştirilere karşı kulak tıkamış durumdadır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.