Serenay Sarıkaya Yasak Elma Kadrosunda! Hayranlarına Sevindirici Haber

Serenay Sarıkaya Yasak Elma Kadrosunda!

0 476

Serenay Sarıkaya Yasak Elma Kadrosuna dahil oldu. FOX TV’de ekranlara gelen ve en çok izlenen dizilerden birisi olan Yasak Elma, çarpıcı reytinglerde bombayı attı.

Serenay Sarıkaya Yasak Elma

Serenay Sarıkaya Yasak Elma Kadrosuna dahil oldu. FOX TV’de ekranlara gelen ve en çok izlenen dizilerden birisi olan Yasak Elma, çarpıcı reytinglerde bombayı attı. Yasak Elma dizisinin farklılaşan senaryosun da başrolde Serenay Sarıkaya yerini aldı. Serenay Sarıkaya dizide kalıcı şekilde rol alacak.

Yasak Elma Dev Transfer

FOX TV’de 4. Sezonu ile seyircisiyle buluşacak olan  ancak pek çok başrolün diziden ayrıldığı Yasak Elma 5. Sezon için onay aldığını öğrenmiştik. Yasak Elma’nın 5. Sezonu tamamen farklı bir senaryo olacak. Pazartesi akşamları ekrana gelen Üç Kuruş dizisi, Barış Arduç başrolü ile Uyanış dizisi gibi yıldızlarıyla beraber özellikle AB kategorisini geçmesiyle Yasak Elma kadrosunu güçlendirmekte. Yeni sezonda ise dizede bir çok yıldızı kadrosuna alan Yasak Elma asıl bombayı ortaya atıyor. Serenay Sarıkaya Yasak Elma dizisine dahil oldu!

Serenay Sarıkaya Yasak Elma Kadrosunda!

En son Medcezir dizisinde rol alan daha sonra ekranlarda olmayı çok isteyen Serenay Sarıkaya, farklı bir rol ile ekranlara dönüyor.  Sinema filmi ve tiyatro oyunları sonrasında Serenay Sarıkaya ekranlara çok sert şekilde dönemeye hazırlanıyor. Serenay Sarıkaya ve Yasak Elma’ya dahil olmak için sözleşmeyi imzalandı.

Bu sezon özel sebepleri  nedeniyle dizilerde rol alamayan güzel oyuncu, başka başrole kalmıştı. Serenay Sarıkaya dizinin 5. Sezonun tamamında rol alacak yada konuk oyuncu olarak mı gelecek bilinmiyor, güzel oyuncu Serenay Sarıkaya Yasak Elma kadrosunda 5. Sezonu ile Eylül’de FOX TV’de ekranlara gelecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.