Sergen Yalçın’dan Cüneyt Çakır’a Flaş Sözler!

Sergen Yalçın'dan Cüneyt Çakır'a Flaş Sözler!

0

Sergen Yalçın’dan Cüneyt Çakır’a Flaş Sözler!

Beşiktaşlı oyuncu Salih Uçan’ı iki sarı kartla oyundan atan hakem Cüneyt Çakır’a yüklenen Sergen Yalçın, “Hakemlerle ilgili bu sene çok fazla yorum yapmak istemiyorum çünkü çok da bir şey değişmiyor. Salih’in ilk sarı kartına bir bakın.

Sarı kartla uzaktan yakından bir alakası yok. Bir takımı 10 kişi bırakmak demek aynı zamanda o takımın kaderiyle de oynamak demek. Tamam haklıysan at. İkincisi olabilir ama ilk sarı kart kesinlikle çok yanlış. Neye sarı kart gösterdiğini de anlamadık. Tecrübeli bir hakem kendisi. En yakın pozisyonda kart göstererek bizim 50 dakika 10 kişi oynamamızı sağladı. Evet çok iyi hakem. İyi maç yönetti ben teşekkür ederim!” İfadelerini kullandı.

Hala bir Stoper arayışlarının olduğunu belirten Yalçın, Stoper konusunda birçok araştırmalarımız var. Gönül ister ki biz Türk futbolcu bulalım. Bizim çok kafamız karışıyor. Eminim ki bütün teknik direktörlerin de kafasını karıştırıyordur. Henüz kesin bir şey yok.” Şeklinde konuştu.

Sergen Yalçın’dan Cüneyt Çakır’a Flaş Sözler 

Necip Uysal’ı oyuna almasıyla ilgili olarak dördüncü hakeme yüklenen Sergen Yalçın, “Alex’in zaten sakatlığı vardı. Zaten 60. dakikada onu oyundan alacaktık. Zaten tam da hazır değildi. 10 kişi kalınca bizim savunma yapmamız gerekiyordur, Necip’i de  o yüzden aldık. Zaten o kuralı o zaman 4. hakem de bilmiyor. Bize ‘oyuna Türk oyuncu sokmanız gerekiyor’ dedi.” sözleriyle yabancı kuralı konusunda yaşadıkları kafa karışıklığına işaret etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku