Serhat Masterchef Türkiye 2020 Yarışmasının Kazananı Oldu!

0

TV8 ekranlarının sevilen programlarından biri olan Masterchef programı final bölümü ile karşımıza çıktı. Canlı yayın ile bir belli oldu. Geldiği günden beri basit bir şekilde 1. olacağım diyen Serhat Masterchef Türkiye yarışmasında gerçekten de 1. oldu. Sosyal medya gündemine damga gibi düşmeyi başardı. Büyük ödülün sahibi Serhat oldu.

Herkesin favorilerinden biri olan Serhat Doğramacı şampiyon olarak yarışmaya adını yazdırdı. Son hafta yaptığı yemekler ile çok yüksek puanlar almayı başardı. Barbaros ile kıyasıya bir rekabete giren Serhat Masterchef Türkiye 2020 kazananı oldu. Yarışmayı kazandım nasıl bir ödül alacağı bilinmiyordu.

Sen kadın şampiyon olması ile birlikte alacağı ödülde açıklandı. Serhat toplamda 3 yemek jürilere bu yemeği sundu. İlk olarak Barbaros öndeyken Serhat bu farkı kapatmayı başardı. Hem Barbaros hem de Serhat büyük bir çaba göstererek Masterchef Türkiye programına adını yazdıran isimlerden oldular. Serhat Masterchef Türkiye kazananı olarak tarihe geçti

Serhat Masterchef Türkiye
Serhat Masterchef Türkiye Yarışmasından ne Kazandı?

İzleyiciler ve yarışmacılar tarafından en çok merak edilen sorulardan biri yarışmanın ödülü ne olduğu yönünde oluyor. Masterchef programında birincinin açıklanması ile birlikte büyük ödül de açıklandı. Masterchef Türkiye 2020 yarışmasının kazananı olan Serhat 300 bin TL değerinde bir araba ödülü kazandı.

Aynı zamanda 100.000 TL değerinde de bir para ödülü söz konusu oldu. MasterChef programında genellikle araba ödülleri gündeme geliyor. Serhat’ın yarışmayı kazanması ile birlikte sosyal medya bu konu ile adeta çalkalandı. Fakat Barbaros’un kaybetmesi onu destekleyen kişileri derinden yaraladı.

Serhat Doğramacı Kimdir?

Annesi Yugoslav göçmeni babası ise Kerkük’te doğmuş olan Serhat Doğramacı 23 yaşındadır. Serhat Doğramacı İstanbul’da doğmuş ve büyümüş. Geçtiğimiz haftalarda nişanlısının babası vefat etmiş ve bunun üzerine jüri üyeleri başsağlığı dilemiştir. Bu konu üzerine herkes Serhat Doğramacı’nın nişanlısını merak eder oldu. Serhat sosyal medyada da çok popüler bir insan olmaya başladı. Özellikle nişanlısı ile olan paylaşımları insanların beğenisini kazanıyor.

Ferhat’ın nişanlısı olan Burcu hakkında pek bilgi bulmak mümkün olmuyor. Yarışmadan sonra düğün hazırlıklarına başlayacağı söylenen Serhat’ın paylaşımları merak konusu oldu. Yaklaşık olarak 10 senedir bu mesleğin içerisinde olan Serhat Süleyman Demirel Üniversitesi Aşçılık bölümünde eğitim almaya devam ediyorum.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku