Sevilen Dizinin Final Haberi Sevenlerini Üzdü! Baş Belası Final mi Yapıyor!

0 30

ATV ekranlarında yaz sezonu ile birlikte başlayan Baş Belası dizisi, konusu ve sevilen kadrosu ile oldukça benimsenmişken, final haberinin duyulması sevenlerini çok üzdü. Seçkin Özdemir ve İrem Helvacıoğlu’nun mükemmel bir rol oynadıkları bu dizi ani final kararı verdi. Gayet akışında ve heyecanla yeni bölümleri beklenen dizisinin final sebebi ise eleştiri almasına sebep oldu.

Final Sebebi Eleştirileri Üzerine Çekti 

ATV kanalı Baş Belası dizisi hakkında final kararını alıp, buna sebep olarak da reytingleri göstermesi sevenleri tarafından eleştirildi. Her bir bölümü heyecanla beklenen ve her bölümde farklı konuları ve cinayetleri işleyen bu dizinin hayran kitlesi final kararı ile kendini daha çok gösterdi. Tepkilerini de ortaya koymalarına rağmen kararın değişmemesi oldukça can sıkıcı oldu.

Final Kararının İptali İçin Gayretler Bitmedi 

Neredeyse bir Amerikan dizisi kalitesinde olan Baş Belası dizisi bu haldeyken bile hakkettiği izlenme sayısına ulaşamayınca ATV 13. bölümde final geleceğini açıkladı. Dizi severleri ise bu final kararının geri çekilmesi için sosyal medya üzerinden ne kadar istek gönderseler de istekleri maalesef kabul edilmedi. Twitter da dahi konu olan ve final yapılmaması için çabalayan severler bu ney karara tepki gösterip sonrasında mecburen geri çekilmek zorunda kaldılar.

Tatlı İkilinin Uyumu 

Dizinin konusu ve kalitesi ne kadar güzel olsa da, dizinin çok sevilmesini sağlayan Seçkin Özdemir ve İrem Helvacıoğlu uyumu dillerde dolaşır oldu. Birbirinden farklı iki zıt yapıya sahip olmalarına rağmen bir o kadar da yakışan ve uyumlu olan bu çift, dizinin daha çok dikkat çekmesini sağladı. Yine de reyting yetersizliğinden dolayı finali engellenemeyip maalesef son bölümünün 10 Eylül akşamında yayınlanması bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.