Sevilen Dizinin Yeni Sezon Tarihi Açıklandı

Heyecanla beklenen dizi Yasak Elma' nın ilk set açıklamaları yapıldı

0

Ekranların sevilen dizisi Yasak Elma’ nın yeni sezon çekim tarihi için tarihler belirlendi. Geçtiğimizde günlerde sezon finaline giren dizi için set çalışmaları başladı. Başrollerinde ünlü oyuncu Şevval Sam, Berk Oktay ve Eda Ece’ nin bulunduğu dizinin yeni bölümleri merakla bekleniyor.

Son bölümünde yayınlanan sahneyi hatırlatacak olursak; Hasan Ali karakterine can veren Erdal Özyağcılar ile Zehra karakterini canlandıran Şafak Pakdemirli son bölümde meydana gelen patlama ile öldü olarak gösterilmişti. Aynı zamanda Kaya isimli oyuncu Barış Kılıç ise dizide yurtdışına taşınarak diziden ayrılmakta. Bir diğer oyuncu Feride –Gülenay Kalkan da dizide şehri terk ediyor.

Yeni sezonda bomba İsimler diziye dahil oluyor

Geçtiğimiz sezon finali ile ekranlarda meraklı bir bekleyiş oluşturan Yasak Elma dizisi yeni sezonda bomba gibi geliyor. Yeni sezonda kadroya dahil olacak olan yeni isimlerin ünlü oyuncu- sunucu ve komedyen Mehmet Ali Erbil’ in kızı Yasmin Elbil’ in dahil olacağı söyleniyor. Yasmin Erbil dizide Cana karakterini canlandıracak. Aynı zamanda bir diğer kadroya dahil olan oyuncu da Murat Aygen. Bildiğimiz üzere ünlü oyuncu Av Mevsimi, Bodrum Masalı, İstanbullu Gelin, Mucize Doktor,, Kül ve Ateş gibi bir çok projede yer almıştır. Bir diğer diziye dahil olan isimlerde Kumru karakterini canlandıracak Biran Damla Yılmaz. Adana’ dan gelerek Ömer’ in babasının hemşiresi olacak olan Gizem Denizci. Son olarak Doğan’ ın sevgilisi Arzu karakterine ve Ömer’ in babasını kimin canlandıracağı henüz belli değil.

Yasak Elma Yeni Yayın Tarihi

Gox ekranlarında yayınlanacak olan Yasak Elma’ nın sezon tarihi 13 Eylül olarak açıklandı. Tv dizileri arasında en çok izlenen dizilerden biri olan Yasak Elma entrikalar ile dolu yepyeni bölümüyle sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

İki yakın dost olan Eda Ece ve Şevval Sam yaptıkları ‘’Şükür kavuşturana’’ paylaşımlarıyla izleyicilerini heyecanlandırdı. Paylaşımlarını kendi hesabından yapan ünlü oyuncu Eda Ece’ nin paylaşımı beğeni yağmuruna tutuldu. Şimdiye kadar çok iyi geçindiklerini belirten ünlü oyuncu bu zamana kadar Şevval Sam ile hiçbir anlaşmazlık yaşamadığını ve kavga bile etmediklerini açıkladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku