Arka sokaklar da rol alan Şevket Çoruh ‘un kızı da artık oyuncu oluyor!

Arka sokaklar da rol alan Şevket Çoruh ‘un kızı da artık oyuncu oluyor!

0

Arka sokaklar da rol alan Şevket Çoruh ‘un kızı da artık oyuncu oluyor!

Uzun soluklu dizi olan Arka Sokaklar ‘da hayat verdiği Mesut karakteri ile benimsenen Şevket Çoruh’ un 2004 senesinde ayrıldığı oyuncu eşi Günay Karacaoğlu ‘ndan Gülenay Çoruh isimli kızları dünyaya geldi. Oyuncu anne ve babadan dünyaya gelen Gülenay Çoruh da artık dizilerde rol almak için hazırlık yapıyor.

Arka sokaklar dizisinde rol alan Şevket Çoruh, bütün birikimini kullanarak geçen sene Baba Sahne isimli bir tiyatro kurdu. Korona virüs sürecinden dolayı tiyatroların iş yapmaması da herkes gibi Şevket Çoruh’u olumsuz etkiledi. Arka sokaklar dizisinde 15 sezondur Mesut karakteri ile rol alan Şevket Çoruh, tekrardan tiyatroda görev almaya başladı.

Kurduğu tiyatro olan Baba Sahne’ nin çok ödüllü komedisi “Bir baba hamlet”, merak ile beklediği izleyicilerinin karşısına sürpriz ile çıkıyor! Bundan sonra 2 değişik cast ile canlandırılacak olan “Bir baba hamlet”’ te Şevket Çoruh ‘a boşandığı eski eşi Günay Karacaoğlu eşlik edecek Şevket Çoruh ‘un kızı oyuncu olmak için kolları sıvadıAğustos ‘ta bir çok yerde oyun canlandıracak olan Şevket Çoruh ‘un evladı Gülenay Çoruh da oyuncu olmak için ilk adımı atıyor.

Projenin diğer bir yönetmeni olarak görev yapacak olan Gülenay Çoruh, ileriki zamanlarda kamera karşına geçecek mi bilinmiyor! Şevket Çoruh, Hala Arka Sokaklar dizisinde görev almaya devam ediyor.
Şevket Çoruh ise bu sezonda gene Arka Sokaklar da rol alacak. Kanal D ‘nin sevilen dizisi Arka Sokaklar’ın 15. Sezonu için Erler film ile tekrardan anlaşan oyuncu, Mesut komiser rolü ile senelerdir ekranlarda ve akıllara bu rol ile kazınmıştır.

Arka sokaklar dizisinin yeni sezonunda Yüsra Geyik ve Onur Bay olmayacaktır. Projenin diğer bir yönetmeni olarak görev yapacak olan Gülenay Çoruh, ileriki zamanlarda kamera karşına geçecek mi bilinmiyor! Arka sokaklar dizisinde rol alan Şevket Çoruh, bütün birikimini kullanarak geçen sene Baba Sahne isimli bir tiyatro kurdu. Korona virüs sürecinden dolayı tiyatroların iş yapmaması da herkes gibi Şevket Çoruh’u olumsuz etkiledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku