Şevval Şahin Şok açıklama hiçbir zaman pişman olmadım

0

2018 yılının Miss Turkey birincisi Şevval Şahin ‘di. Erkek arkadaşı Yiğit Marcus Aral ile beraberliği ile devamlı gündem olan Şevval Şahin, özel hayatı ile ilgili açıklamalar yaptı. Yediği linçlerin etkisi altında kalıp kalmadığını anlattı.

Şevval Şahin

Miss Turkey güzeli Şevval Şahin sorduğumuz bir soruya verdiği cevapta, “ sosyal ağlarda kraliyet ailesi hakkında çok şey gördüm. Meghan Markle bir röportaj vermişti. Verdiği röportajda “Ben eşimin nasıl bir ailesi olduğunu bilmiyorum. Nasıl bir şeyle karşılaşacağım hakkında fikrim yoktu.” Demişti. Ben Meghan ‘ın dediklerinin çoğuna destek veriyorum. Çünkü bende İngiltere’de dünyaya geldim ve bu aile hakkında az buçuk bilgi sahibiyim. Ama bana söylediği bu şey hiç inandırıcı gelmedi. Neden ona böyle bir şey sormadınız? Sen kocanla uzun zamandır beraberdin. Böyle bir şeyi nasıl sormazsın. “ sözlerine yer verdi.

Önceki zamanlarsa Miss Turkey ‘de birinci olmak bir hayaldi. Şimdi ki zamanlarda bu durum böyle değil. Senin diğer güzellerden farkın neydi?

Düşünceme göre beni seyirciler sempatik buluyor. Şimdiye kadar yaptığım paylaşımlarda sahte hiç bir şey yok. Olduğum gibi davranıyorum. Bu genç neslin hoşuna gidiyor. Giyim tarzım olabilir, konuşma şeklim olabilir… Bende bir şeyleri seviyorlar. Yıllardır Miss Turkey’de birinci görüyoruz. Bu şaşırılacak bir şey değil.

Ne yapmak istiyorsun? Yaptıklarını daha güzel hâle getirmek mi yoksa farklı alanlara yönelmek mi istiyorsunuz?

Kendime göre fikirlerim olsa da hayatın akışına ayak uyduruyorum. Bir süre daha model olarak kalmak istiyorum. Modelliğe devam ederken insanlara nasıl ilham kaynağı olurum diye düşünüyorum. İnfluencer değilim onlar gibi beni çok tanıyan yok. Fikrimce bir gruba ilham kaynağı oluyorum. Bunu bir üst çıtaya çıkarmak istiyorum.

Aynen, büyük bir hayran grubun var. Ama o grubun yaşam şeklini veya sana karşı ne düşündüklerini biliyor musun? Bir kız seni takibe alırken ne yaptığını veya ne yaşadığı konusunda empati yapabiliyor musun? Örneğin sen bir mekanda eğlenirken diğer kişi evinde ders çalışıyor. Bu konu hakkında ne düşünüyorsun?

 

Bence benim gibi hayat sürmek için daha çok çalışır benim yaptıklarım ona çalışma isteği getirir. Benim yaptığımı onlar yapamayacak diye bir durum söz konusu değil. Benden ilham alıyorlar ve yaptıklarımı yapmak için azmediyorlar.

 Şevval Şahin Hür bir kişi misin?

Elbette. Her zaman özgür bir kişiyim. Bu yaşıma kadar istediğim her şeyi yaptım. Kısıtlama mevzusunda şöyle bir şey söyleyebilirim. Örneğin ben Miss Turkey de bir unvan kazandım. Bundan sonra ki hayatımda o unvana yakışır şekilde yaşamam lazım.

Nasıl yaşaman gerektiğine de sen mi karar veriyorsun?

Maalesef… Miss Turkey birincilerinin uyması gereken kurallar bulunmaktadır. Biz bu şartları kabul ederek yarışmaya başvuruyoruz. Benim uyamayacağım kurallar değil rahatlıkla yapabilirim. 2018 yılı geçmiş olsa da hala benim unvanım duruyor. Bu yüzden ona uygun davranış sergilemem lazım. Bu durum benim özgürlüğümü kısıtlamıyor.

 

Şevval Şahin Normal hayatında nelerle meşgulsün?

30 günlüğüne Türkiye ‘ye geldim. Bu aydan sonra Miami de bulunmayı düşünüyorum. Buradaki evimle meşgulüm.

Evini süslemeyi seviyor musun?

İlk defa bu işler ilgimi çektiği için bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Ondan ayrı 3 adet çekim ve defilem yapılacak. Bu işlerin de zorluğu olmaktadır.

Evi dekor etmenin nasıl zorlukları bulunmaktadır?

Aşırı zor bir iş. Çünkü ev işleri hiç bir zaman bitmek bilmiyor.

Şevval Şahin Aldığın kararların hepsi sana mı ait oluyor?

Hayır kararları erkek arkadaşımla birlikte alıyoruz.

Seninle aynı işi yapan kişileri takibe alır mısın? İnfluencerlar arasında “cringe” var. Bu durum hakkında ne düşünüyorsun? En popüler benim diyor musun?

Asla demiyorum. En popüler ve en sevilen ben olamam. Bu işi daha başarılı yapan kişiler var. Ben tam influencer sayılmam.

Linçe uğradığım zaman bu durum beni mutsuz ediyor

Şevval Şahin Sana ilham veren kişiler var mı?

Elbette var. Bana ilham olan bir çok kişi bulunmaktadır. Ama hiç bir zaman o kafada olmadım. Kendi kafama göre, canım ne istiyorsa, nasıl hayat sürmek istediysem öyle yaşadım. Herkes farklı, bende onlardan farklıyım, herkesi aynı terazide tartamayız.

Adını sürekli bir yerde duyuyoruz. Herkes neden seni konuşuyor?

Benim adım hiç bir zaman iyi haberlerde duyulmadı. Yapılan iyi haber olsa da kaos reyting getirdiği için benim adımı iyi haberlerde duymak zor oluyor.

Şevval Şahin Bu durum senin işine gelir mu? Hoşlanıyor musun böyle olmasından?

Bu tür olayları çok sevemiyorum. Bu durumlardan hoşnut olan bir çok kişi olsa da ben sevmiyorum diğer insanlar egosundan dolayı seviyor. Biri bana linç yapınca ben mutsuz oluyorum. Yalan söylemeyeceğim. Umursamamazlık yapamıyorum veya benim adım geçsin yeter gibi bir düşüncem yok. Eğer bir konuda yanlış anlaşılıyorsam bu durum beni her zaman çok üzüyor.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku