Şeyma Subaşı Edep Sınırlarını Zorluyor! Acun’dan Sert Açıklamalar! Bu Paylaşımlar Sizce Bir Anneye Yakışır mı?

Şeyma Subaşı Edep Sınırlarını Zorluyor!

0 200

şeyma subaşı edep

Şeyma Subaşı edep noktasında birçok eleştiriye maruz kalıyor. Sosyal medya fenomenlerinden olan Şeyma Subaşı her gün yeni bir olay yaratmaya devam ediyor. Leoparlı başörtüsüyle poz veren Şeyma Subaşı son paylaşımı ile yine tepkileri topladı. Şeyma Subaşı hiç bir sansür uygulaması yapmadan mısırlı sevgilisi ile olan fotoğraflarını açık, seçik olarak paylaştı. Paylaşımı sonrasında yer yerinden oynadı. Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı’nın yapmış oldu paylaşma tepkiler çığ gibi büyüdü.

Şeyma Subaşı Edep

Şeyma Subaşı Mısırlı sevgilisinin yanına yani gitti. Şeyma Subaşı’nın bu süreçte paylaştığı fotoğraflar eleştirilerin odağı haline geldi. Sevgilisi ile vermiş oldukları pozlar ile özel hayatını gözler önüne sererken insanların bu fotoğrafları nasıl paylaştığı düşüncesi de kafaları karıştırmaktadır. Şeyma Subaşı için yaşamış olduğu ahlaksızlığı gözler önüne sererek insanları da bu yönde yaşamaya davet ettiği ve bu durumu çok ahlaksızca bir durum olduğu belirtildi. Şeyma Subaşı’nın kendisi ve sevgilisinin asla gündemden düşmediği de bilinmektedir. Şeyma Subaşı edep noktasında bir kusuru bulunmuyor.

Paylaşımlar Akılları Yerinden Oynattı

Sevgilisiyle vermiş olduğu son pozu gören herkes neden böyle bir fotoğrafı paylaştığı hakkında düşünmeye başladı. Gören herkes hayretler içerisinde kaldı. Sevgilisi ile arasında geçen öpüşme pozlarını daha önce defalarca kez paylaşmıştı fakat her paylaşımında bu fotoğraflara sansür uyguluyordu. Son paylaşımında ise sansür uygulamaması herkesi hayrete düşürdü ve yapmış olduğu paylaşım adeta bomba gibi düştü. Şeyma Subaşı edep ile ilgili sorunları var mı?

Üstsüz Paylaşımlara Devam!

Şeyma Subaşı edep ve adap noktasında kimseden bir şey öğrenmesine gerek yok. Gündem sevgilisi ile öpüşürken anı en açık şekliyle sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Şeyma Subaşı bu paylaşımı sosyal medya üzerinden birçok kullanıcıyı rahatsız etti ve Şeyma Subaşı tepkileri yine üzerine  topladı. Kullanıcılar hiçbir edebinin bulmadığını,  ahlaksızca olduğu, paylaşacağı başka bir pozunda kalmadığını ve Şeyma Subaşı’nın iyice ahlaksızlaştığını belirtti.

Şeyma Subaşı’nın attığı her adımın ahlaksız olduğu son yapmış oldu paylaşımı da sansürlemeden direkt paylaşmış olmasın kötü bir durum olduğu belirtirdi. Leopar desenli şal ile saçlarını örten Şeyma Subaşı vermiş olduğu poza ise Yallah Şeyma notunu ekleyerek paylaştı.

Paylaşımın hemen ardından sevgilisi ile öpüşürken fotoğrafını paylaşması ise görenleri çok üzdü ve Şeyma Subaşı sosyal medyada linçlendi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.