Şeyma Subaşı Paylaştığı Fotoğraf Yok Artık Dedirtti!

0

Şeyma Subaşı Sonunda Aradığı Aşkı Buldu Mu

Şeyma Subaşı Samsun’da 2 Temmuz 1990’da dünyaya geldi. Miss Turkey yarışmasına katıldı ve dikkatleri üzerine çekti. Şeyma Subaşı üniversiteden mezun olduktan sonra Var Mısın Yok Musun? adlı yarışmaya katıldı. Bunun üzerine Acun Ilıcalı ile aşk yaşamaya başladı. Sonra Melisa adında bir kız dünyaya getirdi. Çift 2018 yılında boşanma kararı aldı. Bu karar ünlüler dünyasında uzun süre gündemden düşmedi. Şeyma Subaşı geçtiğimiz ocak ayında Mısırlı zengin olan Mohammed ile aşk yaşamaya başladımıştır.

Şeyma Subaşı Sonunda Aradığı Aşkı Buldu Mu

Acun Ilıcalı’dan boşandıktan sonra ile bir süre yalnız yaşayan Şeyma Subaşı Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile birliktelik yaşamaya başladı. Mutlu bir birliktelikler olan çift geçtiğimiz aylarda ayrılmışlardı. Şeyma Subaşı’nın sevgilisini terk etmesi ile birlikte kızı Melisa’yla Acun Ilıcalı’nın Miami’deki evine taşınmıştı. Geçtiğimiz dönemlerde Şeyma Subaşı’ya evlilik teklif eden Mısırlı Mohammed’in dolandırıcı olduğu iddia edilmişti. Bunun üzerine ise Şeyma Subaşı ilişkisini sonlandırıp Türkiye’ye kesin dönüş yapmıştı. Aynı zamanda hamile oldu da gündem oldu. Sürekli ayrılıp barışan çift yeniden birlikte olduklarını sosyal medya üzerinden sevenleriyle paylaştı. Bir süredir Amerika’da yaşayan Şeyma Subaşı bir dargın bir barışık olduğu sevgilisiyle dudak dudağa poz verdi. Bu pozunu Instagram üzerinden takipçileriyle paylaştı.Şeyma Subaşı Sonunda Aradığı Aşkı Buldu Mu

Şeyma Subaşı yaptığı bu hareketle basının gündemine bomba gibi düştü. Birçok kişinin hayatını kıskandığı Şeyma Subaşı yaptığı bu hareketle sürekli ayrılıp barıştığı sevgilisine tekrar geri döndü. Dolandırıcılık ile suçlanan Şeyma Subaşı’nın sevgilisi geçtiğimiz günlerde ayrılmışlardı. Her şeye rağmen ilişkileri devam ettiren çift sosyal medya üzerinden paylaştıkları gönderide herkesi şaşırttı. Şeyma Subaşı bir türlü mutluluğu bulamıyor mu? Sorusu sevenleri tarafından sürekli soruluyor. Bir dargın bir barışık olan çiftin şimdilerde çok mutlu olduğu görülmekte. Mısırlı iş adamı Mohammed, Şeyma Subaşı’nın istedi hayatı ona veremiyor mu? İstediği sevgiyi ona veremiyor mu?

Şeyma Subaşı Sonunda Aradığı Aşkı Buldu Mu

Soruları Şeyma Subaşı’nın takipçiler tarafından sürekli gündemde. Şeyma Subaşı aradığı aşkı sonunda bulmuşa benziyor. Sosyal medya hesaplarından paylaştığı görsel Şeyma Subaşının gerçek aşkı buldu dedirtecek cinsten. Yapılan açıklamalara göre ayrılık iddialarını yalanlayan Şeyma Subaşı uzun bir aradan sonra sevgilisiyle bir davete katıldı. Işık giyim tarzıyla gözleri üzerine çeken Şeyma Subaşı sevgilisiyle öpüştüğü anı sosyal medya üzerinden paylaştı. Şeyma Subaşı paylaştığı bu gönderinin altına “hey sen” yazarak kalp emojisi koydu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku