Sicili Bozuklara Düşük Faizli 10.000 TL Yaz Kredisi Fırsatı!

Sicili Bozuklara

0

Sicili Bozuklara cazip kredi ; Salgın boyunca finansal sıkıntısı çeken vatandaşlara yardımda bulunmayı öngören yüzde 1,09 faiz oranlı Yaza Hazırlık Kredisi.

Salgın boyunca ekonomik sıkıntı yaşamakta olan insanlara destekte bulunmayı amaçlayan yüzde 1,09 faiz oranlı Yaza Hazırlık Kredisi,  sicili bozuk bireylere  tanımlanacak. Son veriler neticesinde, sicili bozuk bireylere de yaz kredisi olarak temel yaz kredisi verilmeye başlandı. İşte ayrıntılar haberin devamında…

Sicili Bozuklara

Mayıs sonu beraberi ile , yaza hazırlık kredisinin olacağı açıklanmış olup fakat sicili bozuk bireylerin başvuruları askıda kalmıştı. Temel destek paketleri  ilk olarak 5.000 TL, 7.500 TL ve 10.000 TL şeklinde halka verilmişti fakat kredi puanı yetersiz olan birçok bireye 3.000 TL verilmesi de büyük bir tepki olmuştu. Yaza hazırlık adlı kredinin son aşamasında sicili bozuklara da 10.000 TL’ye varan yaz kredisi verilmekte.

 

Sicili Bozuklara Temel İhtiyaç Kredileri Yolda!

Birçok vatandaşın yakından takip ettiği yüzde 1,09 faiz oranlı 5.000 TL, 7.500 TL ve 10.000 TL miktarlarında ki  temel  kredilerinde sicili bozuk bireyler askıya alınmıştı. Yaza hazırlık adlı krediye başvuru yapanlar sicili bozuk olmayan bireyler ile maaş bordrosu olan kişilerin kredilerinin ilk aşaması Temmuzda. Sigortada son 6 ay da kaydı bulunmayan kişilerin başvurusu henüz ilk aşamada reddedildi. Sicili bozuk olan bireylerin taleplerini bankalar almasına  rağmen yaz kredisi bünyesinde ilk fazda almamıştı.

Sicili bozuk kişilere Yaza Hazırlık Kredisi!

Sicili Bozuklara uygun kredi ; Korona virüs  salgını boyunca vatandaşın az vadeli finansal sorunlarını çözmek için Halkbankası, VakıfBank ve Ziraat Bankası yüzde 1,09 faiz ile 3.000 TL, 5.000 TL, 7.500 TL ve 10.000 TL temel  kredilerini aşamalar halinde vatandaşa tanımlamış oldu. Temel  krediler ilk defa  Mayıs hesaplara yatmaya başlandı fakat sicili bozuk olan bireylerin temel bayram kredileri askıya alındı.

Yapılmış olan son aşamada sicili bozuk bireylerde  10.000 TL’ye varan temel destek bayram kredileri verilmeye başlandı. Yaza Hazırlık olan İhtiyaç Kredileri  dahilinde “herkese yaz kredisi” ile insanların sicili ne olursa olsun içinde geçirdiğimiz bu zor dönemde dikkate alınmayacak, kısa vadeli problemler çözüldü. Bankalar koronavirüs salgını nedeni ile oluşan finansal darboğaz problemi göz önünde tutarak sicil dosyalarını bir kenara bıraktı ve insanlara kolay şekilde yaz kredisi vermeye başladı. Artık, bankaların hepsi sicile dikkat etmeyerek  vatandaşa yaz kredisi veriyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku