Sıfır faizle 15 bin lira anında kredi! 6 aya kadar geç ödemeli! İşte bu kredinin başvuru koşulları…

Sıfır faiz ile 15 bin lira anında kredi! 6 aya kadar geç ödemeli! İşte bu kredinin başvuru koşulları...

0 386

Sıfır faiz ile 15 bin lira anında kredi! 6 aya kadar geç ödemeli! İşte bu kredinin başvuru koşulları…

12 ay geç ödemeli sıfır faizle 15 bin lira kredi üstelik tam tamına 60 ay vade imkanı ile sunuluyor. Pek çok insan bu kredinin detaylarını buyun bir ilgiyle takip etmektedir.

Devletin gençlere sunmuş olduğu hibe destekleri, devlet destekleri, geri ödemesiz teşvikler ve diğer ek imkanlar gündemde şık bir şekilde araştırılıyor. Kendi işlerinin patronu olmak ve iş yerlerini en güzel şekilde yönetmek isteyen insanlar bu konuya yönelik olan detayları takip ediyorlar. Peki iş yeri açma isteyen genç girişimciler 2021 senesinde devlet desteğinden nasıl faydalanacaklar? Bu hibe destekli geri ödemesiz teşvik paketlerinin miktarı ne kadar? İşte ayrıntılar…

3 ve 6 ay geç ödemeli sıfır faizlim15 bin lira tam tamına , 60 ay vade imkanı ile kredi kullanılabiliyor. İnsanlar bu zorlu dönemde kendi işyerlerini kurup yönetmek istiyorlar ise sağlanan bu kredi imkanı ile hayallerinin büyük bir kısmını gerçekleştirebilirler. Geri ödemesiz yardımlar ve devlet teşvikleri insanlar tarafından yoğun bir ilgi ile takip edilmektedir.

İşsizlik oranlarının bir nebzede olsa azalması için işverenlere birçok sayıda teşvik imkanı sunan hükümet işsiz olan insanlara da farklı kurumlar vasıtasıyla kurs ve programlar ile meslek öğretmeye devam ediyorlar. Bütün bu sunulan desteklerin yanı sıra devlet ayrıca işsizlik sorunlarının önüne geçmek için ve istihdamın artırılması için kendi iş yerlerini açmak isteyen insanlara farklı destek ödemeleri gerçekleştirmektedir.

Devlet tarafından destek amaçlı 15 bin lira ödeme

Ülke genelinde yaşanan korona virüsü salgınının başladığı günden bu güne kadar devlet tarafından insanlara pek çok destek hakkı tanınmıştır ve halada devam etmektedir. Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı aracılığı ile insanlara sunulacak bu kredi sayesinde bütün insanlar iş sahibi olabilecekler.

Kendi iş yerlerini açıp yönetmek isteyen insanlar özel olarak 15 bin liraya varan 12 ay geç ödemeli kredi imkanı tanınacak. 

Bu kredi imkanı sadece kendi iş yerini kurmak ve başında durmak isteyen insanlar için 12 ay geç ödemeli ve sıfır faizli olacak şekilde yapılacaktır. Söz konusu olan bu kredi desteğinden yararlanmak isteyen insanlar uzun süredir bildikleri ve mesleki anlamda gerekli seviyede olmaları gerekiyor. Bu krediden faydalanmak için bireylerin 18 yaşını tamamlamış ve 29 yaşını doldurmamış olmaları gerekiyor.

İlgili Haber:

Kredi kullananlara güzel haber geldi! Taksit ödemeleri….

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.turkiye.gov.tr/sosyal-yardimlasma-ve-dayanisma-vakif-ilanlari-basvuru-sistemi-5465&ved=2ahUKEwil3JfDm4TyAhWltYsKHfumBeUQFjAIegQIEBAC&usg=AOvVaw30jSWdJaMnKj5m1XsA2qxO

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.