Sihirli Annemde ki Cem Öyle Bir Değişti ki

Sihirli Annemde ki Cem Öyle Bir Değişti ki

0

Sihirli Annemde ki Cem Öyle Bir Değişti ki

Bir zamanların sevilen dizilerinden bir tanesi Sihirli Annem isimli dizidir. Oyuncularının her birisinin büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştı. Dizi içerisindeki Cem karakteri de oldukça seviliyordu Uzun bir süre geçmiş olmasından dolayı Cem, oldukça değişti. Görmeye alışık olduğumuz o küçük halinin yerine genç birisi gelmişti.

Cem’i Hatırladınız mı ?

21 Nisan 1991 senesinde dünyaya gelen Özmüldür zamanın fenomen dizisi Sihirli Annem de sergilemiş olduğu rolüyle birçok kişinin beğenisini kazanmıştı. Birçok kişi, Cemin, yani Özmüldür’ün son halini merak ettiği ortaya çıktı.

Cemin son halini görenler, bunun Cem olduğuna bir türlü inanamadılar şirin bir çocuk olarak tanımış olduğumuz Cem, şimdilerde yakışıklı bir delikanlı. Küçük yaşta sevilmiş olduğu, Cem karakteriyle birlikte birçok ödül alan Cem, şimdilerde farklı işlerle uğraşıyor.

Cem Şimdi Bambaşka

Farklı projelerde yaranmaya çalışan başarılı oyuncu ilk zamanlardaki başarısına, şuana kadar ulaşmış değil. Küçük yaşta almış olduğu birçok ödeme nazaran son zamanlarda almış olduğu rollerde herhangi bir ödül alamadı. Hayranlarıyla sosyal medya üzerinden yapmış olduğu konuşmalarda, daha başarılı projelerde yer alma hedefinin olduğunu söyledi. Sosyal medya üzerinden paylaşmış olduğu fotoğraflar ile birlikte cemin eski halinden eser kalmadığı görüldü.

Küçük ve Şirin, halinden eser kalmayan Cem, 1991 doğumlu olmasından dolayı 21 yaşında. Bu sebeple en yani artık genç bir delikanlı. Sempatik tavırlarıyla birçok kişinin beğenisini kazanan Cem artık bir delikanlı.

Görenlerin Tanıması İmkansız

Kendisini yakın zaman içerisinde birçok farklı projede göreceğiz. Sihirli annemden sonra kendisi birçok projede yer almıştı. Ayrıca kendisi başarılı üniversite öğrencisi. Fakat kendisini gören birçok kişi, sihirli annemde ki Cem olduğuna bir Türlü inanamıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku