Sihirli Annemde ki Çilek Şimdiki Haliyle Şaşırttı

Sihirli Annemde ki Çilek Şimdiki Haliyle Şaşırttı

0

Sihirli Annemde ki Çilek Şimdiki Haliyle Şaşırttı

Geçmiş zamanın en çok sevilen dizlerinden bir tanesi Sihirli Annem dizisi. İzi uzun yıllar boyunca çocuk genç ve yaşlı tüm kesimlere hitap etmişti. Bitmesinden sonra uzun süre neden bittiğiyle ilgili birçok tartışma olmuştu. Hatta şu sıralarda dizinin yeniden başladı. Dizinin tekrarlarının bile yeni çekilen dizilerden oldukça fazla izlendiği fark edildi Dizi içerisinde sevilen karakterlerin başında çilek, karakteri geliyor.

Çilek Çok Değişti

Çilek, karakterine can veren Zeynep Özkaya, şimdilerde genç bir kız olarak karşımızda bulunuyor. Küçük ve şirin bir kız olarak hatırladığımız çilek, şimdilerde genç bir kız.

Oyunculuk kariyerine oldukça ciddi bir filmle diziyle başlayan karakter, şimdilerde farklı projelerde yer alıyor. Küçük şirin halleriyle görmeye alışık olduğumuz çilek, şimdiki fotoğraflarını gördüğümüzde oldukça bizleri şaşırtıyor.

Eski Halinden Eser Kalmadı

Hepimizin küçük eşin hallerinde hatırlamış olduğu Çilek, şimdilerde oldukça büyümüş ve Ergen, bir kız olsun. Sosyal medya üzerinden paylaşmış olduğu fotoğraflarda eski, çilek ve yeni çilek karşılaştırması yapılıyor.

Üzerinden uzun süre geçmiş olmasından dolayı oluşan büyük bir değişim gözler önünde. Uzun yıllar süren ve büyük bir neslin aklında kalmasına sebep olan dizlerin yer alan, çilek, şimdilerde sen aman bazı dizilerde rol almak için hazırlık yapıyor.

Yeni Projelerde Yer Alacak

Hayranlarının seni hangi dizlerde görece sorularına Şuan için cevap vermiyor. Fakat yakın çevresinden edinilen bilgilere göre, yakın zaman içerisinde yeni sezonda başlayacak birçok önemli projede yer alacak Tabi ki görmeye alışık olduğumuz süre karakteriyle değil. Çok farklı ve yaşına uygun birtakım rollerle karşımızda bulunacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku