Skoda Fiyat Listesine Güncelleme Geldi! 99.750 TL indirim!

Skoda Fiyat Listesine Güncelleme

0 898

Skoda Fiyat Listesine Güncelleme

Skoda Fiyat Listesine Güncelleme ; Uygun fiyatlarla araç satın alma imkânı açtı. Yapılan ÖTV indirimi sonrasında sıfır otomobil fiyatlarında yaşanan hareketlilik devam ederken Skoda Octavia 2021 model araçlarında da fiyat güncellemesi yaptı. Ülkemizde en çok tercih edilen otomobil markalarından olan Skoda C sınıfı Sedan modeli olarak bilinen Skoda Octavia Ekim ayı fiyat listesinde büyük gelişmeler düzenlendi.

Ağustos ayında yapılan ÖTV indirimi hala devam ederken araç fiyatlarının düştüğüne de hep birlikte şahit oluyoruz. Özellikle mart ayı sonrasında fiyatlarda yaşanan yükselişle birlikte otomobil almak isteyenlerin yüzü son süreçte gülmeye başladı. Pandemi sürecinin hayatımıza girmesi tedarik sıkıntılarının yaşanması döviz kurlarındaki artışlar ile otomobil fiyatları aldı başını gitti. Bu süreçte Skoda’nın 2021 model araçları için yapmış olduğu indirimleri sizler için derledik. Skoda Fiyat Listesine Güncelleme

Büyük İndirim

Otomobil almak isteyen ve otomobil tutkunlarının sevdikleri modeller yer almaktadır. Özellikle  Skoda’da C sınıfı Sedan modeli olarak bilinen Skoda Octavia yeni kasa markaların Skoda SuperB modeline benzetilmektedir. Ayrıca Skoda marka araçların daha güzel durduğu söyleniyor.

Skoda Fiyat Listesine Güncelleme

Octavia daha geniş bir bagaj hacmine sahip olduğu görülmektedir. Ancak bu otomobiller için belirtilen fiyatlar satıcıları üzmektedir. Araç geçtiğimiz ay yapılan donanım seviyesi ile birlikte 351 bin TL’den satışa sunulmaktadır. Skoda Fiyat Listesine Güncelleme

Ancak Skoda fiyatlarında güncellemeler oldu. 2021 model Skoda Octavia için 110 beygir güç üreten 1.0 litrelik benzin haznesi ile Elite olarak karşımıza çıkan donanımında DSG olan otomatik şanzımanın sunulduğu da belirtilmektedir. Bu aracın paketi 351 bin TL’den alıcı buluyor. Ayrıca ÖTV indiriminin kalkması ile birlikte bu araç 365 bin 400 TL’ye kadar çıktı. 2021 model yeni Skoda Octavia modellerde full paket otomobiller 500 bin TL’den satışa sunulmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.