Masterchef Somer Şefin Sevgilisi Mastercheften Çıktı Onun İçin 18 Yıllık Evliliğini Bitirdi!

Masterchef Somer Şefin Sevgilisi Mastercheften Çıktı Onun İçin 18 Yıllık Evliliğini Bitirdi!

0

Masterchef Somer Şefin Sevgilisi Mastercheften Çıktı Onun İçin 18 Yıllık Evliliğini Bitirdi!

Masterchef‘in sevilen jüri üyesi Somer Sivrioğlu, yarışmacıların sevdiği aynı zamanda da çekindiği bir jüri üyesi. Somer Sivrioğlu yılın 6 ayını Masterchef programından dolayı Türkiye’de, geriye kalan 6 ayını ise Avustralya’da geçiriyor. 50 yaşındaki başarılı şef’in Avusturya’ya gitme nedeni ise orada bir işletmesinin olması.

Instagram üzerinde 1 milyondan fazla takipçisi bulunan Somer Sivrioğlu, bizlerin ilk tanıdığı zamanlar 2 çocuğunun annesiyle evliydi. Sonrasında gündeme bomba gibi haberler düşmeye başladı. Somer Sivrioğlu’nun eşini aldattığına yönelik haberler yayımlandı.

Somer Sivrioğlu’nun Sevgilisi Kim ?

Somer Sivrioğlu, 2 çocuğunun annesiyle evliydi. Sonrasında gündeme bomba gibi haberler düşmeye başladı. Somer Sivrioğlu’nun eşini aldattığına yönelik haberler yayımlandı. Şimdi ise aradan 2 yıl geçti ve 2 yılın sonunda Somer Sivrioğlu’nun sevgilisi ortaya çıktı. Kısa zaman önce kameralara yakalanan çift birlikte gezerken görüntülendi. Somer Sivrioğlu, Masterchef Türkiye programının editörlerinden olan Pınar Kızılkaya ile birlikte dolaşırken ki görüntüleri kısa sürede sosyal medyada yayılmaya başladı.

Eski eşi Aslı Sivrioğlu yurt dışındayken Hazar Amani’nin mekanında fotoğraflanan Somer Sivrioğlu’nun görüntüleri kısa zamanda yayılmıştı.

Somer Sivrioğlu’nun Eski Eşi

Somer Sivrioğlu 2 çocuğunun annesi olan Aslı Sivrioğlu’nu Masterchef Türkiye programının editörlerinden olan Pınar Kızılkaya ile aldatarak gündeme bomba gibi oturmuştu. Peki Somer Sivrioğlu’nun eski eşi olan Aslı Sivrioğlu kimdir ? 

2 çocuğu olan Aslı Sivrioğlu’nun, Somer Sivrioğlu ile 18 yıllık evliliği bulunuyor. Ancak Somer Sivrioğlu, Aslı Sivrioğlu’nu Masterchef Türkiye programının editörlerinden olan Pınar Kızılkaya ile aldattığı iddia edildi ve bu iddia sonrası Aslı Sivrioğlu ayrılma kararı aldı. Avustralya’da Somer Sivrioğlu ile mekanları bulunan Aslı Sivrioğlu restoranların nasıl devam edeceği ve işleyişin nasıl olacağı hakkında bir açıklama yapmadı. Ancak bu ortaklık biraz sıkıntı yaşatacak gibi gözüküyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku