Son Konserini Alaçatı’ da Veren Gülşen Yine Gönülleri Fethetti

Konserlerinde giydiği kıyafetler ve harika fiziği ile son zamanlarda magazin sayfalarından düşmeyen ünlü şarkıcı Gülşen yaz kapanışını Alaçatı’ da yaptı.

0 50

Konserlerinde giydiği kıyafetler ve harika fiziği ile son zamanlarda magazin sayfalarından düşmeyen ünlü şarkıcı ”Gülşen” yaz kapanışını Alaçatı’ da yaptı. Yaz sezonun son konserini veren ünlü sanatçı konserin ilerleyen saatlerinde Cemal Can ile de düet yaptı. Jolly Joker Alaçatı’ da sahne alan ünlü sanatçı Cemal Can ile birlikte Ferdi Özbeğen’ in sevilen şarkısı olan ‘’Gündüzüm Seninle’’ adlı parçayı seslendirdi.  Farklı hesaplardan Gülşen’ i takip ettiğini söyleyen Cemal Can kendini engelleyen insanlardan bir tanesinin de Gülşen olduğunu söylemişti. Bunu öğrenen Gülşen Cemal Can’ ın engelini kaldırmıştı. Sonrasında da onu takip etti. Sahnede 2 buçuk saat kadar kalan ünlü şarkıcı şarkılarını sevenleriyle birlikte söyledi. Hayranları başarılı sanatçıya ve şarkılarına yoğun ilgi gösterdi.

Kıyafetiyle çok konuşuldu

45 yaşındaki ünlü sanatçı fit vücudu ile beğeni topluyor. Yaptığı her şey olay olan ünlü sanatçı karın kaslarının sırrını açıkladı. Karın kasları için haftada iki kez karın masajı yaptırıyor. Derin doku adı verilen masaj ile bu sayede kas gelişimi sağlanıyor. Ünlü sanatçı ayrıca düzenli olarak spor da yaptığını belirtti. Konserde göbek ve göğüs dekolteli seçimler yapan şarkıcının kombin tutarı da ayrıca merak konusuydu. Sanatçının üzerindeki kıyafetleri analiz yapacak olursak;

Markası Christopher Esber olan bluz 3 bin 900 TL olmakta. Etek de yine Christopher Esber markası 5 bin 250 TL. Paco Rabanne olan küpelerin fiyatı 2 bin TL iken Bottega Veneta olan ayakkabıları ise 8 bin 750 TL tutarında idi. Gülşen’ in giyim tarzı ile ilgili geçtiğimiz günlerde gelen eleştirilere göz attığımızda iç çamaşırı ile sahneye çıkmak ne demek? Plaja gidecekmiş yolu şaşırmış ve benzeri kötü yorumlar gelmekte. Lakin ünlü sanatçının tarzını eleştirenlerden çok beğenenlerde var. Öyle ki sanatçının paylaşmış olduğu karelere anında beğeniler yağıyor.

Geçtiğimiz günlerde iklimsel olarak duyarlılığını gösteren ünlü sanatçı müziğin her zaman için iyi bir sığınak olduğunu belirtti. Müziğin aynı zamanda birleştirici bir yönü olduğunu söyleyen sanatçı insanların müzik ile birbirleriyle duygularını, hislerini paylaştığını gösteren cümleler kurdu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.